Tag: wiara

  • Tag: wiara
Clef: Serce pełne wiary jest tu najpotężniejszą bronią.
Orihara Izaya: To, w co wierzysz, zawsze cię uratuje.
Reporter: Nie ma czegoś takiego jak obiektywne dziennikarstwo.
Reporter: Ale... To komu czytelnicy mają wierzyć?
Reporter: To nie jest odpowiedzialność mediów. To jest biznes.
Oikawa Tōru: Wierzę w was wszystkich!
Do Ikejiriego.
Sawamura Daichi: Nigdy nie wygramy, jeśli nie uwierzymy, że możemy.
O Luffym do podwładnych Caseara.
Usopp: Hej, wolnego! Czy mi się wydaje, czy ty właśnie w mojej obecności obrażasz mojego kapitana?! Gdyby to był ktoś, kto rzeczywiście mógłby nas zostawić bez mrugnięcia okiem, to nawet nie masz pojęcia, ile cierpień, by sobie oszczędził! Pewnie, że wolelibyśmy stąd uciec z podkulonym ogonem! Ale co by się nie działo, bez wahania... obdarza nas bezgranicznym zaufaniem i w nas wierzy, do cholery! Więc nam nie pozostaje nic innego, jak odwdzięczyć się tym samym! Dlatego, póki będzie w nas tliło się życie, będziemy na jego wezwanie!
Aizen Sōsuke: Wszystkie stworzenia chcą wierzyć w coś większego od nich samych. Nie potrafią żyć bez ślepego posłuszeństwa. I by uciec od presji tej ufności, zaczynają szukać kogoś innego, większego od nich samych. I potem znów zaczynają szukać kogoś jeszcze silniejszego. Tak się rodzą wszyscy królowie. Tak rodzą się... bogowie.
Kamina: Nie wierz w siebie! Uwierz w to, że ja w ciebie wierzę!
Nagato: Nie byłem w stanie uwierzyć w siebie.
Nami: Niewiele ludzi potrafi wierzyć w innych bez odrobiny zwątpienia.
Sakata Gintoki: Dopóki moje ciało się nie rozleci... mam zamiar stać prosto i żyć swoim własnym życiem!
Do Eda.
Rose: Czyż to nie wspaniałe, przejść życie w nadziei, codziennie wielbiąc Pana i dziękując mu za każdą chwilę? A jak uwierzysz, to na pewno urośniesz!
Pułkownik Victor Stroheim: Jak uczy historia, nie należy lekceważyć ludzi kierujących się niezachwianą wiarą w słuszność swojej sprawy.
Giou Yuki: Ludzie może i zdradzają siebie nawzajem, ale raz połączone serca nigdy nie zostaną rozdzielone. Wierzę w to.
Do Gintokiego podczas walki.
Oboro: Dlaczego demon, który bił do niebios i upadł na ziemię, znowu błądzi w tym miejscu? Dlaczego demon, któremu niebiosa zabrały wszystko, po raz kolejny wyje do nieba? Ty... nie... wy wszyscy... powinniście wiedzieć... Nieważne, jak głośno będziecie się oburzać czy krzyczeć... wasze żałosne głosy nigdy nie dosięgną nieba.
Amakawa Tsukasa: Zdradzę ci sekret każdej dobrej powieści. Na początku Kopciuszek i Śnieżka coś utraciły. Ale na ostatniej stronie żyją długo i szczęśliwie u boku swego księcia, prawda? Jeśli księżniczka ma wszystko od początku, historia nie jest w stanie się rozpocząć. Tylko ludzie, którzy coś utracili, są w stanie stać się głównymi postaciami.
Kasugano Tsubaki: Świat widzialny i niewidzialny. Źródłem cierpienia zawsze jest niewidzialny świat.
Rider (Aleksander Wielki): Król powinien prowadzić najwspanialsze życie, by móc zainspirować swoich poddanych! [...] Królowi zazdroszczą wszyscy bohaterowie. Lecz to król prowadzi ich do boju! Król nigdy nie będzie sam. Jego wola zjednoczy wszystkich!
Rider (Aleksander Wielki): Król. Musi być chciwy jak nikt inny. Musi się śmiać najgłośniej, gniewać najstraszniej. Musi być ucieleśnieniem zła, jak i dobra. Dlatego wszyscy mu zazdroszczą i go kochają. Dlatego jego królewska postawa inspiruje poddanych.
Do Coco.
Sunny: Uważasz, że Toriko przegra? Wiara. To piękna rzecz.
Azuma: Fairy Tail... Ich bronią nie jest magia, ale niesamowita wiara, którą potrafią zmienić w najniebezpieczniejsze ostrze.
Maito Gai: Nie ma sensu ciężko pracować, jeśli nie wierzysz w siebie.
  • Znalezionych cytatów: 22
Copyright © 2010-2021 AnimePhrasesEnglish version
AnimePhrases
Moje menu
Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
ShoutBox
Reklama
Konnichiwa.pl Mahoutsukai
Facebook