Tag: ból

  • Tag: ból
Do Cartaphilusa.
Hatori Chise: Może cierpiałeś bardziej ode mnie lub kogokolwiek, kogo znam, ale to nie znaczy, że wolno ci zadawać ból innym i robić, co ci się podoba!
Fukutomi Juichi: Aby stać się silny, musisz znosić ból i być wytrwałym.
Komatsu Nana: Wtedy... sądziłam, że Nana wybuchnie gniewem. Tymczasem przybrała minę zganionego dziecka. Gdy sobie o tym przypomnę, w mojej piersi gości kłujący ból. Gdybym była bardziej dojrzała, gdybym znała czuły punkt Nany, nasza przyszłość mogłaby wyglądać inaczej.
Ciel Phantomhive: Z czasem cierpienie łagodnieje. Ale ja nie chcę czasu, by je wyleczyć. Nawet jeśli chcemy uciec od bólu i zapomnieć o wszystkim, czekają na nas przeszkody, które nas zwolnią w dążeniu naprzód.
Komatsu Nana: Przepraszam, że byłam taką egoistką. Wątpię, czy kiedykolwiek mi wybaczysz, ale nigdy nie zapomnę tych sześciu miesięcy, które spędziłyśmy razem. Świadomość, że nie będziemy się już widzieć, przepełnia mnie smutkiem... jednak nie wiem, co mam robić. Zadebiutuj jak najprędzej... Wedrzyj się na szklany ekran, bym mogła cię widzieć. Bez względu na to, kogo pokocham, zawsze będziesz moją jedyną bohaterką. Nie znam równie wspaniałej dziewczyny jak ty. Nie znam i nie poznam…
Yashamaru: Krwawiące rany cielesne czasem brzydko wyglądają, mogą powodować bardzo wielki ból... Ale z upływem czasu goją się, a on sam mija. Lecz najgorszymi ranami są te w sercu. Je bardzo trudno wyleczyć. Nie istnieją lekarstwa, by ją wyleczyć i czasami nie goją się one nigdy.
Kido Tatsuhiko: Odrzucenie jest zawsze bolesne.
Ogami Rei: Możesz się dąsać bez przerwy. Mówić, że chcesz umrzeć albo jak nienawidzisz cierpienia którego doświadczasz, wciąż żyjąc... Ale dopóki żyjesz, będziesz chciała żyć dalej, bez względu na ból i cierpienie. Ale jeśli wciąż chcesz umrzeć, chodź do mnie... zabiję cię.
Lekarz: Powiedzieli, żeby zadać mu tyle bólu, ile się da. W takim razie zacznę od zębów.
Yoshimura Eto: Przepraszam, jeśli cię to zabolało, ale nie ma sensu zakłamywać rzeczywistości słowami otuchy.
Kamiya Kaoru: Niektórzy ludzie czują więcej bólu, żyjąc, niż umierając.
Nie zaznawszy bólu, nigdy niczego się nie nauczysz.
Wiem, jak to jest, kiedy boli każdy pojedynczy oddech.
Issei: Boli. Nawet bardzo. Tak bardzo, że mógłbym stracić przytomność. Ale to wszystko nie ma teraz znaczenia, bo jestem naprawdę wkurzony.
Uzumaki Naruto: Ból bycia samemu... jest nie z tego świata, czyż nie?
Saya: Nieważne, jak silny jest ból, to tylko wytwór umysłu.
Elliot Nightray: Nie znasz bólu tych, których opuścisz.
Levi Ackerman: Ból jest najskuteczniejszą formą dyscypliny.
Nagato: Ale ja, żyjąc w centrum nieskończonego wszechświata bólu, ze zwykłej osoby dorosłem do... boga!
Tony Tony Chopper: Ból jest tylko sygnałem ostrzegawczym dla ciała. To, że go nie odczuwasz, nie znaczy, że jesteś silniejszy.
  • Znalezionych cytatów: 20
Copyright © 2010-2021 AnimePhrasesEnglish version
AnimePhrases
Moje menu
Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
ShoutBox
Reklama
Facebook