Tag: ludzie

  • Tag: ludzie
Do Lee.
Maito Gai: Stań się miłym i silnym mężczyzną, z miłym i silnym uśmiechem. Zupełnie jak ja.
Narrator: Ludzie mówili, że kiedy oceany świata wyschną, koniec ludzkości będzie bliski. Narzekali na swój los i zamykali oczy, patrząc na nieskończoną niebiańską otchłań. Ich małe zęby zaciskały się, wierząc w nową przyszłość dla ludzkości... i wyruszali w nowy, bezkresny ocean - kosmos. Inni wskazywali ich palcami i śmiali się, nazywając ludźmi goniącymi za pustymi marzeniami. To historia takich czasów.
Higaki Rinne: Yasuri, ludzie umierają, kiedy się ich zabije.
Nehellenia: Ludzie przestali marzyć. Już od dawna tego nie potrafią. Żyją dniem dzisiejszym.
Takagi Akito: Dużo się można o człowieku dowiedzieć, znając tytuł jego ulubionej mangi.
Caterina Prideaux: Jego lenistwo jest nam na rękę. Łatwo kierować osobą taką jak Diego.
Narrator: Chociaż niektórzy przypisują sobie metkę tchórzy, spotkanie tych prawdziwych należy do rzadkości.
Armin Arlert: Ktoś, kto nie potrafi niczego poświęcić, nie będzie w stanie nic zmienić!
Sakata Gintoki: Twoje życie nie jest wyłącznie twoje, abyś mógł ot tak je odrzucić.
Do Kisame.
Uchiha Itachi: Nie wiemy, jakimi ludźmi tak naprawdę jesteśmy, aż do momentu przed naszą śmiercią.
Ciel Phantomhive: Co dobrego przyjdzie z siedzenia i użalania się nad sobą? Nawet trup może stać, lecz ja żyję i stoję o własnych siłach. Jeśli mam umrzeć, to przed śmiercią nie chcę niczego żałować. Nie nazwę tego zemstą. To sposób na poprawę humoru. Między mną a nim toczy się gra. Nawet gdy rzucą mnie w odmęty rozpaczy, jeśli będę mógł się wspiąć choćby po pajęczej nici, zrobię to i nie ustąpię. My, ludzie, mamy siłę, by tego dokonać. Jednak czy ktoś tego chce, czy też nie, zależy od niego samego.
Uchiha Itachi: Ludzie boją się i nienawidzą tych, których nie rozumieją.
Kasandra Al Hassan: Na moją ocenę zawsze mają wpływ emocje. One są stałym elementem programu "człowiek".
Kurosaki Tasuku: Bezwstydnie przyznałaś, że chcesz mnie całego dla siebie. Głupia. Przecież już od dawna cały do ciebie należę.
Kenshirō: Zakuci w łańcuchy, kulący się ze strachu - a jednak nazywacie siebie ludźmi?! Gdy ktoś ulega diabłu, przestaje być człowiekiem. Chcecie, by ten proceder nigdy się nie skończył? Ludzie walczą we własnej sprawie!
Giou Yuki: Ludzie może i zdradzają siebie nawzajem, ale raz połączone serca nigdy nie zostaną rozdzielone. Wierzę w to.
Armin Arlert: Ludzie są szaleni, myśląc, że mur wiecznie będzie ich chronić. Może i nie zdobyto go od ponad 100 lat, ale nie ma żadnej gwarancji, że pewnego dnia nie upadnie.
Mogi Natsuki: Są tylko dwa rodzaje ludzi, których nienawidzę - palących i łamiących dane obietnice.
Shinigami: Tak sobie patrzyłem ostatnio na świat ludzi i wiecie, co wam powiem? Jak nadal będą umierać w takim tempie, to niedługo nie będziemy już mieli kogo zabijać.
Yagami Light: Na świecie wciąż jest masa idiotów.
Rem: Ludzie to jednak obrzydliwe istoty...
Shirotsugh Lhadatt: Czy ktoś tam na dole mnie słyszy? Mówi pierwszy na świecie astronauta. Człowiek właśnie wykonał swój pierwszy krok ku gwiazdom. Tak jak niegdyś morza i góry, kosmos należał wyłącznie do Boga. Jednak skoro my tu dotarliśmy, pewnie skończy jak reszta miejsc. Zniszczyliśmy lądy i zatruliśmy powietrze. Szukaliśmy nowej przestrzeni do życia, aż w końcu dotarliśmy do kosmosu. W tej materii pewnie nic nas nie powstrzyma. Jeśli ktoś mnie słyszy, proszę... Nie wiem, jak to powiedzieć. Dzięki ci, że pozwoliłeś nam tu dotrzeć. Bądź miłosierny i wybacz nam. Oświetl nam ścieżkę poprzez mrok. A jeśli kiedyś się potkniemy i zgubimy drogę, ześlij nam lśniącą gwiazdę, która nas poprowadzi.
Khaidenn: Cywilizacje nie tworzą wojen. To wojny tworzą cywilizacje.
Dr. Myū: Ludzie są tacy delikatni. Na waszym miejscu poprosiłbym Stwórcę o poprawki. Ha ha ha!
Alucard: Tylko ludzi bawi patrzenie, jak ginie jeden z ich gatunku.
Furude Rika: Ktoś kiedyś powiedział: "Przeznaczenie jest czymś, czego nie można wyrzeźbić własnymi rękoma". Ale jeśli dostanie się szansę, wtedy może zaistnieć niewielki cud.
Eiri Masami: Człowiek to gatunek, który już nie ewoluuje, prawda? W porównaniu do innych zwierząt rak u ludzi występuje niezmiernie rzadko. Według pewnej teorii człowiek to neoten, niezdolny do dalszego rozwoju. Jeśli to prawda, to w jakże absurdalne stworzenie człowiek wyewoluował. Nie wiedząc, co nimi kieruje, ludzie dążą jedynie do zaspokajania potrzeb ciała. Są bezwartościowi, nie uważasz? Taka właśnie jest ludzkość.
Do Takemaru.
Inuyasha: Jestem półdemonem. Ludzie mają wielkie ego i cieszą się z życia bardziej niż jakakolwiek inna forma życia! Tacy są właśnie ludzie! Dlatego że ich krew płynie we mnie, nie poddam się! Kiedy ludzie mają co chronić, ich moc wzrasta wielokrotnie! Właśnie dlatego jestem w stanie cię pokonać!
Isley z Północy: Ludzie są dziwni. Nieważne, jak bardzo przekroczą własny limit, ich siła zawsze będzie śmiesznie mała.
Nagisa Kaworu: Ludzka nadzieja jest zrodzona ze smutku.
Szef: Ludzie, którzy robią pełną zrozumienia twarz, kiedy w rzeczywistości nic nie rozumieją, są najgorsi.
Ryuk: Ludzie to jednak naprawdę ciekawe stworzenia.
Lelouch Lamperouge: Ludzie starają się dopasować do otoczenia i zaistniałej sytuacji. Gdyby tak nie było, kraje, narody i inne społeczności przestałyby istnieć. Wszyscy kłamią w zależności od okoliczności. Każdy z nas przywdziewa inną maskę dla swojej rodziny, przyjaciół i towarzystwa, w którym się obraca. Ale czy to grzech? Czym jest prawdziwe oblicze? Nawet ty nosisz maskę imperatora. Bez nich nie jesteśmy już w stanie żyć.
Copyright © 2010-2020 AnimePhrasesEnglish version
AnimePhrases
Moje menu
Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
ShoutBox
Reklama
Konnichiwa.pl Will Breakers Batsu Game PL Mahoutsukai
Facebook