Tag: ludzie

  • Tag: ludzie
Nacht Faust: Gdy ludzie o złowrogim wyglądzie lub byli złoczyńcy zrobią coś dobrego, nagle wszyscy ich kochają. Nie znoszę takiego zakłamania. Najwspanialszymi ludźmi są ci, którzy od początku czynili dobro.
Psiara: Potrafię się dogadać z każdym! Może z wyjątkiem ludzi.
Do Gogety.
Hearts: Król Wszechrzeczy niszczy wszechświaty, gdy ma taką zachciankę. Pragnąłem tylko was wszystkich od tego uwolnić. Ale przekroczyliście granice, byliście olśniewający. Właśnie za to kocham ludzi.
Ren: Ludzie to samolubni, głupi kłamcy. Ale replikanci są inni. Są tacy... nieskalani, idealni. Nigdy nie zdradzają. Bardziej ludzcy niż ludzie.
Alice: Jest mnóstwo ludzi, którzy potrafią kroczyć własną ścieżką, nawet kiedy wskazuje im się inną.
Seth Noel: To, co najważniejsze w danej osobie, rzadko się zmienia.
Tsukai Junpei: Ludzie mogą zginąć naprawdę łatwo. Dlatego musimy starać się żyć tak długo, jak to tylko możliwe.
Kenshirō: Jestem tylko człowiekiem.
Merlin: Jeżeli ludzie przestaną myśleć, to będzie nasz koniec.
Heiwajima Shizuo: Czym są ludzie? Dlaczego ja? Ktoś zadał mi to pytanie. Sprałem go na kwaśne jabłko. [...] Każdy ma prawo do rozmyślania nad własnym życiem, nic mi do tego. Tylko nie widzę powodu, żeby zadawać takie pytania innym ludziom. Ale jak się nad tym zastanawiam, czuję, że nie powinienem rzucać nimi o ścianę budynku.
Orihara Izaya: Brak związku między nami będzie istniał wiecznie. Wszyscy ludzie są ze sobą połączeni, a jednocześnie nie mają ze sobą nic wspólnego. Wiecie... ludzie to strasznie słabe istoty.
Do Homury.
Kyubey: Idę o zakład, że nie chciałaś znać prawdy. Lecz żyć w nieświadomości też nie potrafiłaś. To najlepszy dowód na irracjonalność ludzkiej ciekawości.
Isshiki Makoto: Nie potrzebujesz powodu, aby kogoś kochać.
Narrator: Bez względu na to, czy to my ranimy, czy ktoś zrani nas... popłynie czerwona krew. Nie można powiedzieć, że jest to droga. Ale właśnie krew płynąca przez tę cienką i wąską rurkę sprawia, że wynikające ze strachu przed sobą nawzajem uprzedzenia, niekończąca się walka, w której za przelanie krwi odpłacało się wrogowi tym samym, wydaje się już tylko przykrym wspomnieniem. Nie jest to już nierealne pragnienie pozostające w sferze marzeń... Teraz ją wyraźnie widać. Drogę prowadzącą ku słońcu!
Zamasu: Czy ludzie zasługują na naszą opiekę? Byłem świadkiem niezliczonych czynów popełnianych przez ludzi. Rozwijają się, walczą, upadają. Ten cykl powtarza się nieustannie. Dla mnie to bezmyślne poczynania. Czy istoty, które ciągle powtarzają swoje błędy, warte są naszej ochrony? Czy nie lepiej byłoby położyć kres ich bezmyślnym czynom?
Licht Jekylland Todoroki: Ludzie, którzy się nie starają, pierwsi krzyczą, że są sobą.
Do Takao.
Yukino Yukari: Jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo do małych dziwactw.
Rune: Ludzkie ciało jest bardziej szczere od ludzkiego serca.
Minami Itsuki: Im człowiek silniejszy, tym prościej powinien myśleć.
Saigawa Sōhei: Nigdy nie zdradzaj ludziom swoich prawdziwych myśli.
Horohoro: Brzydcy ludzie mają dobre serca!
Tygrysia Maska: Gdyby człowiek więcej myślał o innych, świat byłby lepszy i piękniejszy.
Sophie Hatter: Kiedy człowiek jest bardzo stary, ma już tak niewiele do stracenia.
O Starze Apollo.
Tygrysia Maska: Rzadko można spotkać takiego człowieka, który potrafi przyjąć swoją przegraną nawet wtedy, kiedy na to nie zasłużył.
Mahito: Ludzie mogą przetrwać, gdy płaczą w smutnych momentach. To właśnie wtedy są w stanie ruszyć do przodu.
Minami Itsuki: Są setki ludzi z różnym kolorem i rozmiarem. Z milionami ludzi jest również milion różnych znaczeń wolności. Ludzie z identycznymi piórami nie istnieją.
Suzuya Jūzō: W tym świecie ludzie zawsze umierają. Ona nie była wyjątkiem, prawda?
Elliot Nightray: Człowiek, który nie obawia się poniesienia ran, wcale nie jest silny! Tego typu brednie to ulubiona gadka ludzi niepotrafiących niczego wziąć na swoje barki!
Lottie: Nie da się żyć, nie sprawiając nikomu cierpienia.
Makishima Shōgo: Uważam, że ludzie mają swoją wartość jedynie wtedy, gdy działają według własnej woli. Dlatego spytałem wielu ludzi o ich prawdziwe, stłumione pragnienia i obserwowałem ich działania.
Tsunemori Akane: To nie społeczeństwo ustala przyszłość ludzi. To ludzie tworzą przyszłość społeczeństwa. W to właśnie wierzę.
Tsunemori Akane: To nie prawo chroni ludzi. To ludzie chronią prawo.
Makishima Shōgo: Wszyscy są samotni. Wszyscy są puści. Ludzie już nie potrzebują siebie nawzajem. Nie ma zdolności niezastąpionej. Każdy związek może zostać zastąpiony. Znużył mnie już taki świat.
Yasuhisa Kurona: Zostawiłyśmy ludzkość za sobą. Nie interesuje nas jej pokręcony świat.
Ferid Bathory: Twoja nienawiść do ludzi wzrosła? Nienawidzisz ich. Jednak wampirów również. Do kogo w takim razie należysz? Nie mogę się doczekać, aż poznam prawdę.
Ichinose Guren: Jak my, marni ludzie, mamy przetrwać w tym zrujnowanym świecie?
Crowley Eusford: Co to ma być? Ludzie to jednak mają smykałkę do tworzenia okropnych potworów.
Hyakuya Yūichirō: Co tam mówiliście? Ludzie są odrażający. Zdradzą własny rodzaj, żeby ochronić swoją rodzinę? Macie rację. To prawda. Dla swojej rodziny ludzie zrobią wszystko. Będą kłamać, staną się demonami, a nawet sprzedadzą duszą diabłu. Jeśli uważacie, że to ohydne, drżyjcie przed tym obrzydlistwem i gińcie, krwiopijcy!
Asuramaru: W porównaniu do wampirów i demonów ludzie są najbardziej przerażający.
Asuramaru: Ten konflikt miłości i pożądania robi wrażenie. Dlatego ludzie zniszczą świat.
Zrozumiałam, że nawet jeżeli ludzie się uśmiechają, to w środku cierpią.
Ukai Keishin: Ponieważ ludzie nie mają skrzydeł, szukamy innego sposobu, aby się wznieść.
Nagisa Kaworu: Człowiek to bardzo dziwna istota. Aż nazbyt interesuje się tym, co nie jest nim samym. Dla kogoś się wścieka, dla kogoś wpada w panikę, przejmuje się, wpada w obsesję.
Athena: Człowiek za wszelką cenę dąży do własnej zguby... A jednak jego duch zawsze odciągnie go od krawędzi.
C.C.: Wiedziałam. Zawsze wiedziałam, że walka jest wpisana w dzieje ludzkości.
Ludzie są naprawdę delikatnymi istotami. Ich silne uczucia mogą się rozbić przez najmniejsze pęknięcie. Ludzie, którzy pozostali, powinni myśleć o tym, co mogą zrobić w przyszłości, zamiast gorzko rozpamiętywać to, co już minęło.
Dio Brando: Ludzie żyją z nadzieją, że zapanują nad swoją niepewnością i strachem i osiągną spokój. Pragnienie chwały, władza nad innymi i zdobywanie bogactw, wszystko tylko po to, aby osiągnąć spokój. Małżeństwo i przyjaźń także są sposobem na osiągniecie spokoju. Kiedy ludzie twierdzą, że robią co, aby pomóc innym, albo czynią coś w imię miłości lub sprawiedliwości... to wszystko tylko po to, aby osiągnąć spokój. Osiągnięcie spokoju jest celem całej ludzkości.
Bycie człowiekiem jest męczące.
Zeno: Ludzie są jak lustra. Jeśli się do nich uśmiechasz, odbijają uśmiech.
Uzumaki Naruto: Nie ma nic cenniejszego od ludzkiego życia.
Copyright © 2010-2021 AnimePhrasesEnglish version
AnimePhrases
Moje menu
Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
ShoutBox
Reklama
Facebook