Wszystkie cytaty (najlepsze)

  Kurosawa Yamato: Ponieważ niewiele mówisz, opanowałem do perfekcji czytanie w twoich myślach.
  Undertaker (Kapelusznik): Dlaczego kruk jest jak sekretarzyk?
  [...]
  William (Marcowy Zając): Te dwa słowa w ogóle nie są do siebie podobne.
  Kurosaki Tasuku: Bezwstydnie przyznałaś, że chcesz mnie całego dla siebie. Głupia. Przecież już od dawna cały do ciebie należę.
  L: Jeśli dochowacie tajemnicy, możecie wziąć truskawkę.
  Do Hohenheima.
  Homunuclus: Wiedza jest skarbem. Jest siłą, która pozwoli ci żyć tak, byś nie był ciężarem dla innych.
  Mirajane Strauss: Ty tylko uciekasz. Ja idę naprzód. Osoba, która chce pomóc przyjaciołom, jest silniejsza od tej, która ucieka.
  Edward Elric: Nie można czegoś zyskać, niczego nie tracąc.
  Pain: Miłości i przebaczenia nie da się kupić pięknymi słówkami.
  Do Kisame.
  Uchiha Itachi: Nie wiemy, jakimi ludźmi tak naprawdę jesteśmy, aż do momentu przed naszą śmiercią.
  Sasagawa Ryohei: Uczestniczyłem w ceremonii zakończenia. Nawet wygłosiłem mowę pożegnalną... Ale zapomniałem, że byłem dopiero na drugim roku!
  Do Squalo o Belphegorze.
  Viper: Nie wiedziałeś? Bel ekscytuje się widokiem własnej krwi. Bo widzi w niej obraz swojego starszego brata, w którego żyłach też płynęła. Kiedy był dzieckiem, zadźgał swojego starszego brata bliźniaka na śmierć. Potem z niewinnym uśmiechem wyjaśnił, że pomylił go z karaluchem. Wtedy osiągnął niesamowitą radość. Powodem, dla którego Bel przyłączył się do Varii, jest niemożność zapomnienia o cudownym uczuciu zabijania.
  Jeen Smilas: Uzdolniony dyktator bardziej przysłuży się ludzkości niż demokratyczne rządy ignorantów.
  Brook: Ciekawe, czy pokażą mi majtki.
  Postać: Ej, ej, o czym ty mówisz?! Syreny... nie noszą majtek.
  Switch: Tak, yo! Trzeba wrzucić na luz, yo! Musimy wiedzieć, gdzie ją trzymają, yo!
  Yahiko: Czy mógłbyś mi powiedzieć, jak mogę walczyć z kilkoma przeciwnikami naraz?
  Kenshin: Istnieje pewien sposób. [...] Najpierw uciekaj. Wróg oczywiście będzie cię ścigał, lecz różnica prędkości między poszczególnymi osobami w grupie sprawi, że najszybsza z nich dobiegnie do ciebie pierwsza. Obracasz się i atakujesz wroga, następnie znowu uciekasz. Musisz to powtarzać, dopóki nie zwyciężysz.
  Dr. Hiluluk: Jak myślisz, kiedy ludzie umierają? Kiedy ich serce zostaje przeszyte przez kulę? Nie. Kiedy atakuje ich nieuleczalna choroba? Nie. Kiedy piją zupę z trującego grzyba? Nie! Ludzie umierają, kiedy się o nich zapomina. Nawet po tym, jak umrę, me marzenie się spełni.
  Monkey D. Luffy: Znak czaszki to symbol przekonania. [...] Nie wiem, kim jesteście ani do kogo należy ta flaga... ale to jest flaga, której ślubujesz życie! [...] To nie jest flaga, którą możesz po prostu wyśmiać czy ją zniszczyć!
  Ryuk: Ludzie to jednak naprawdę ciekawe stworzenia.
  Akiba Itsuki: Jeśli w końcu się nie przełamiesz i nie wyznasz swoich uczuć, zawsze będziesz uciekać, prawda!? Gdy tylko coś się stanie, zawsze marudzisz "ach, teraz nie mogę jej tego wyznać" i uciekasz! Kochasz wpadać w kłopoty, prawda? To jest dla ciebie sposób na ucieczkę. W takim razie daj sobie spokój! Już za późno, prawda? Nigdy jej tego nie powiesz, choćbyś żył tysiąc lat! Ponieważ zawsze pozwalasz, aby uciekła ci okazja! Zanim zrzucisz winę na sytuację, zrzuć ją na swój brak odwagi!
  O Yukimurze.
  Shimazu Yoshihiro: Nie strać swego dobrego serca. Ci o dobrym sercu cierpią z tego czy tamtego powodu, popełniają też wiele błędów, dlatego stawanie się silnymi zajmuje im wieczność. Ale ostatecznie najsilniejszymi stają się ludzie tacy jak ty, z ciepłem w tym miejscu. Idź już. Wiem, że możesz stać się najpotężniejszym wojownikiem Kraju Wschodzącego Słońca!
  Enma Ai: Weź to. Jeśli naprawdę pragniesz zemsty, pociągnij za ten czerwony sznurek. Gdy go zerwiesz, zawrzesz ze mną pakt. Ten, który doświadczy zemsty, zostanie odesłany prosto do piekła. Jednak... gdy zemsta się dokona, będziesz zobowiązana zapłacić. Gdy przeklniesz kogoś, pojawią się dwa groby. Gdy umrzesz, twoja dusza zostanie strącona do piekieł. Już nigdy nie będziesz mogła pójść do nieba. Twoja dusza pogrąży się w bólu i cierpieniu i będziesz błąkać się przez całą wieczność. Decyzja należy tylko do ciebie.
  Ōkubo Toshimichi: O wiele trudniej jest ustanowić nową erę, niż obalić starą.
  Shinigami: Napij się herbaty. Tylko mi nie mów, że również jesteś miłośniczką kawy? Mandheling czy co tam znowu. Nie rysuj mi bani takimi sprawami.
  Charles zi Britannia: Świat jest pełen kłamstw! "Nie będziesz zabijał". "Nie będziesz kradł". "Nie będziesz składał fałszywego świadectwa". "Nie będziesz cudzołożył". To wszystko są kłamstwa, oszustwa. "Nie chcę być zabity". "Nie chcę paść ofiarą złodzieja". Oto dlaczego używają takich kłamstw jak sprawiedliwość i moralność do obrony swoich słabych żyć. Jedyną prawdą jest przetrwanie najsilniejszych. Jeden musi pożreć wszystko, czy innych ludzi, bogactwa, władzę, czy sam świat! Britannia zniszczy te kłamstwa i przyniesie prawdę! All Hail Britannia!
  Sagara: Cóż to jest?
  Melissa: Kondom.
  Sagara: Wiem, ale do czego potrzebne jest to licealiście?
  Melissa: Nie udawaj niewiniątka, zboczeńcu.
  Sagara: O czym ty mówisz? Używałem tego kiedyś. Jeżeli nie masz butelki z wodą w dżungli, możesz użyć tego. Zmieści litr wody.
  Sabo: To ten Luffy, o którym mówiłeś?
  Luffy: Opowiadałeś mu o mnie?
  Ace: No, jaki to jesteś upierdliwy.
  Sabo: I że jesteś bezmyślny!
  Luffy: Aha!
  Sabo: Nie zdaje sobie sprawy, że go obrażamy?
  Katsuragi Misato: To jest teraz twój dom, rozgość się. Możesz wykorzystać wszystko, co się tu znajduje, oprócz mnie.
  Gaara: Wzajemne zrozumienie, zaufanie... Jeśli się tego pozbędziemy, pozostanie nam wyłącznie strach. Postępowanie wedle zasad innych niż moralne - mierzi mnie.
  Do Kisame.
  Killer B: Wiesz, kolego... Ośmiornice pożerają rekiny!
  Inugami Akira: Walka z takimi prymitywnymi, młodocianymi sierotami, splamiłaby moje kły. Zapamiętajcie to sobie. Wilki są szlachetnymi stworzeniami. I ja... jestem wilkiem.
  Kurisu: [...] W każdym razie nie płakałam, więc żadnych pytań! Zrozumiałeś?
  Rintarō: Niczego nie powiedziałem.
  Kurisu: Zamknij się!
  Rintarō: Christi...
  Kurisu: Cicho! Nic nie mów!
  Rintarō: Powiem tylko jedno. Jesteś ważnym sprzymierzeńcem. Wysłucham wszystkiego, co mi powiesz.
  Kurisu: Okabe... (wzruszona)
  Rintarō: (do telefonu) Tak jak myślałem. Dała się na to nabrać! Teraz mogę wykorzystywać ją do brudnej roboty!
  Nami: Życia moich przyjaciół są w moich rękach! Jestem ich nawigatorem! Kiedy płyniemy, na mnie spoczywa odpowiedzialność. Niezależnie, gdzie kapitan będzie chciał popłynąć, muszę wskazać mu odpowiednią drogę!
  Grimmer: Każdy ma jakieś grzechy. Niektóre z nich nigdy nie znikną, ale trzeba umieć z nimi żyć.
  Hirose Yūshin: Kiedy się człowiek uśmiecha, wszystkie problemy przestają mieć znaczenie. Pamiętaj o tym.
  Zaraki Kenpachi: Liczy się dobra zabawa, no nie? Czy ty mnie zabijesz, czy ja ciebie, grunt, że nie będziemy się nudzić!
  Nagisa Kaworu: Za wszelką cenę unikasz kontaktu. Boisz się współistnieć z ludźmi? Ignorując innych, nigdy nie będziesz zdradzony ani zraniony, ale również nie wyzbędziesz się smutku. Nikt nie może wymazać smutku na zawsze. Każdy jest samotny. Ale ludzie mogą o nim zapomnieć i dzięki temu mogą żyć.
  Nagisa Kaworu: Ludzie zawsze czują ból w swym sercu. Serce łatwo jest zranić, dlatego życie jest bolesne.
  Fran: Senpai! Możesz przestać mnie dźgać?
  Wszechświat ma swój początek, ale nie ma końca. Nieskończone. Gwiazdy również mają swój początek, ale ich własna potęga staje się przyczyną końca. Skończone. Ci, którzy zostali obdarzeni mądrością, są największymi głupcami. Historia nam to udowodniła. Można powiedzieć, że to ostatnie ostrzeżenie od Boga dla tych, którzy próbują się opierać.
  Bandyta: Napadnę na bank właśnie dzisiaj! Aaa pfuu! Złapałem katar, może odłożę to na później...
  Do Anglii.
  Niemcy: Ej! Przestań bić Włochy, kiedy nie ma mnie w pobliżu!
  Jean: Walcz za tych, których utraciłeś i za tych, których nie chcesz stracić.
  Sakata Gintoki: I jak smakuje?
  Kagura: Jak twoje pięty.
  Sakata Gintoki: To chyba nie najlepiej.
  Kagura: Jezu, co teraz zrobimy?
  Sakata Gintoki: Postaram się je umyć.
  Abuto: Brat, który walczy, bo tak każe mu jego klan i siostra, która walczy, jak nakaże jej serce. A może raczej brat, który walczy dzięki swojej krwi i siostra, która walczy przeciwko niej. Rozejm chyba nie wchodzi w grę. Szkoda.
  Otonashi Yuzuru: Nadałaś mojemu banalnemu i bezwartościowemu życiu sens, a gdy już go odkryłem, zginąłem, próbując do niego dotrzeć.
  O współpracy między sobą, aby pokonać Luxusa.
  Natsu: Myślałem, że nie ma miejsca dla dwóch smoków na niebie.
  Gajeel: Bo nie ma, ale przez tę burzę nie da się w ogóle latać.
  Fujioka Haruhi: Czasem wystarczy po prostu zobaczyć w kimś tego, kim jest naprawdę, nie uważasz?
  Shimura Tae: Kiedy słońce zachodzi, to my rozświetlamy noc.
  Ranko: Co lubisz robić w wolnym czasie?
  Chihiro: Oglądać filmy o zombie.
  Ranko: A coś innego?
  Chihiro: Czytać książki o zombie.
  Ranko: A oprócz zombie?
  Chihiro: Jeść.
  Są rzeczy, których nie da się powstrzymać. Przekazywana z pokolenia na pokolenie silna wola, marzenia oraz nieunikniony bieg czasu. Dopóki ludzie ze wszystkich sił pragną wolności, żadna siła nie zdoła powstrzymać tych zjawisk. Król Piratów, Gold Roger.
  Copyright © 2010-2021 AnimePhrasesEnglish version
  AnimePhrases
  Moje menu
  Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
  ShoutBox
  Reklama
  Facebook