Wszystkie cytaty (najnowsze)

  Arima Saki: Fortepian to ty. Jeśli będziesz dotykał go z czułością, uśmiechnie się. Jeśli naciśniesz z siłą, rozwścieczysz go.
  Jest dobrze, to były kłamstwa. Jesteśmy ludźmi, tworzymy kłamstwa. Dla czegoś. Dla kogoś. To nie tłumaczy życia, ale potrzebę chronienia czyjegoś serca.
  Zrozumiałam, że nawet jeżeli ludzie się uśmiechają, to w środku cierpią.
  Monkey D. Luffy: Jeśli za tobą nie podążę, będę sam jak palec! Bycie samotnym jest bardziej bolesne niż bycie poobijanym!
  Ukai Keishin: Ponieważ ludzie nie mają skrzydeł, szukamy innego sposobu, aby się wznieść.
  Gdy ludzie umierają, trafiają do nieba, żeby stać się gwiazdami. Te gwiazdy wypełniają niebo, aby lśnić nieskończenie, a my żyjemy na dole, rozpływając się w ich świetle.
  Emiya Kiritsugu: Iluzje wykreowane przez bohaterów sprowadziły śmierć na niezliczoną liczbę ludzi, a wszystko pod pretekstem chwały i honoru.
  Natsu Dragneel: W tej chwili moi kompani żyją! Czy mają magię, czy nie, ważne, że żyją! To są życia, cholera! Nigdy się nie poddam... Nigdy się nie poddam! Tak długo, jak oddycham na tym świecie... Tak długo jak stoję, nigdy się nie poddam!
  Erza Scarlet: Tym, co się liczy, nie jest magia, tylko serce tego, który jej używa.
  Lucy Heartfilia: To nie grzech! Troska o uczucia przyjaciół nie jest grzechem!
  Hasegawa Subaru: Szkoła podstawowa jest najlepsza!
  Gai: Co takiego dał Ci Shu? Co za świat ci pokazał?
  Inori: Smutek tego świata i jego piękno. Shu cierpiał, wahał się, popełniał błędy, wstydził się tego, jaki jest szkaradny. Ale kocham go dlatego, że Shu jest człowiekiem. Niezwykle smutnym człowiekiem. Mimo że jestem tylko jej nośnikiem, to jednak... Zupełnie jak normalny człowiek zakochałam się.
  Maebara Keiichi: Tracę pewność siebie, pomagając wam. Teraz zdałem sobie sprawę z tego, że sam niewiele rozumiem.
  Udawać silną nawet wtedy, kiedy w środku jestem słaba. Udawać wesołą, kiedy jestem smutna i wyglądać na pełną energii wtedy, kiedy jestem wyczerpana.
  Lina Inverse: Mój umysł jest moją siłą. Moja siła tkwi w moim umyśle.
  Za tym nieśmiałym uśmiechem mogę dostrzec twój smutek.
  Zawsze, kiedy chcę coś chronić, sama się ranię.
  Uchiha Obito: Już od dziecka zawsze zbaczałem z drogi, jednakże w końcu udało mi się dotrzeć do celu.
  Podążajmy, szukając miejsca dla naszej miłości, aż dotrzemy do świata bez zdrady.
  Ten, który musi zostać zapomniany, tonie w ciemności.
  Niemcy: Włochy, oddaję ci głos!
  Włochy: Pastaaa!!!
  Decim: Szanuję tych, którzy żyli pełnią życia.
  Nagisa Kaworu: Człowiek to bardzo dziwna istota. Aż nazbyt interesuje się tym, co nie jest nim samym. Dla kogoś się wścieka, dla kogoś wpada w panikę, przejmuje się, wpada w obsesję.
  Rio: Zapamiętaj, że zawsze będziemy pod jednym niebem.
  Narrator: Wyłonił się z rozszczepionych końców społeczeństwa, by stanąć na straży pokoju i wolności włosów na całym świecie; oto on – Bo-Bo Bo. Największy bohater, jakiego kiedykolwiek znały włosy – no, może trochę przesadziłem – macie rację, wcale nie jest bohaterem!
  Bo-Bo Bo: Ale ja wyglądam jak bohater!
  Beauty: Wcale nie wyglądasz na bohatera!
  Narrator: Los splótł losy Bo-Bo Bo i Beauty, by odtąd wspólnie przedzierali się przez gąszcz włosów, natomiast Korniszon został wykreślony ze scenariusza. Biedak aż pozieleniał ze złości!
  Korniszon: Muszę sobie poszukać lepszego agenta!
  Alphonse: To cena, jaką musiała zapłacić za nowe życie! Jak w alchemii!
  Edward: Poród to nie alchemia!
  Kiba: Ani śmierć, ani zostanie zabitym nie jest niczym nienaturalnym. A życie bez celu - owszem.
  Trzeci Hokage: Tam, gdzie Konoha tańczy, ogień płonie. Cień ognia zaiskrzy się przez wioskę... i wtedy liście urosną raz jeszcze.
  Do Naruto podczas pogrzebu Trzeciego Hokage.
  Iruka: Kiedy jedna osoba umiera... ona znika... wraz ze swoją przeszłością, aktualnym stylem życia i swoją przyszłością. Wiele ludzi ginie podczas misji i wojen. Łatwo umierają i zadziwiająco różnymi drogami. Hayate był jednym z nich. Ci, co umarli, mieli cele i marzenia. Ale każdy ma coś ważnego tak jak oni. Rodzice, rodzeństwo, przyjaciele, ukochani... Ludzie, którzy są ważni dla ciebie, ufają i pomagają sobie nawzajem. Więź pomiędzy ważnymi osobami dla ciebie istnieje od urodzenia. To jest wyjątek. Ta więź do ciebie była na początku cienka, ale stała się silniejsza. Ponieważ to jest ważne...
  Athena: Człowiek za wszelką cenę dąży do własnej zguby... A jednak jego duch zawsze odciągnie go od krawędzi.
  Podczas rozmowy z Togusą.
  Kusanagi Motoko: Możemy doskonale znać wszelkie zasady walki, ale jeśli wszystkie części systemu reagują tak samo, to system ma poważną wadę. To prawda i dla grupy, i dla jednostki. Nadmierna specjalizacja prowadzi do śmierci.
  Akimichi Chōji: Zawsze się z nas śmiano, że ja jestem gruby, a Naruto jest głupi, ale pozory mogą mylić. Czekaj na mnie, bystrzaku! Chudzinka nadchodzi!
  Shukaku: Sen jest lepszy od ludzi.
  Życie i śmierć przybywają i odchodzą. Tak jest z marionetką na scenie. Kiedy nić zostanie zerwana, marionetka upada.
  Iba: Takie prawo natury, że alkohol się kończy.
  Kagura: Nawet jeśli Shinsengumi już nie istnieje, to osoby, które uratowaliście, nadal tu są, prawda? Nie zmieni się też to, że tamtego dnia ochroniłeś dwie dziewczyny. Nie martw się. Nawet jeśli nie macie na sobie mundurów, wiemy, że jesteście naszą policją.
  Rzeczą, która może wyleczyć ranę w sercu, jest... miłość. Miłość jest duchem poświecenia siebie za kogoś ważnego i bliskiego tobie, jest to wyrażane przez troskę i obronę tej osoby.
  Sagara Sōsuke: Moi przyjaciele twierdzą, że dziewczyna, która chciałaby ze mną być, nie istnieje nawet w głębi tundry.
  C.C.: Powinieneś trzymać się z dala od tych, których nie chcesz utracić.
  Uczucie miłości to tylko reakcje chemiczne w naszym organizmie.
  Hidan: Mógłbyś mi czasem powiedzieć miłe słowo
  Kakuzu: Zamknij dupę i idź.
  Ulquiorra Cifer: Jeśli coś takiego jak szczęście istnieje na tym świecie, powinno być podobne do nieogarniętej nicości. Nicość to nie mieć i nie móc nic stracić. Jeśli to nie jest szczęściem, to co nim jest?
  Uzumaki Naruto: Jeśli się poddasz, twoje marzenia i wszystko, co zrobiłeś, skończy się tutaj!
  Pain: Pytasz dlaczego? Rzeczy zawsze dzieją się bez ostrzeżenia. Dopiero wtedy wszystko nabiera sensu.
  Nie mów tak! Nigdy nie mów takich rzeczy! Słowa mogą ranić. Nigdy nie cofniesz raz wypowiedzianych słów. Nawet jeśli ich żałujesz, nie można już tego odkręcić...
  Ushijima Wakatoshi: Oikawa jest rozgrywającym, który wyciąga maksimum potencjału z każdego zespołu, w którym jest. Jeżeli maksymalny potencjał zespołu jest niski, to wyniesie niewiele. Jednak jeżeli jest wysoki, to on sprawi, że będzie jeszcze wyższy. To jego talent.
  Ushijima Wakatoshi: Ta szkoła nie potrzebuje rozgrywającego, który nie potrafi poświęcić siebie mi, asowi.
  Ushijima Wakatoshi: Bez względu na to, jak zdolni możecie być, zobaczycie, że nigdy nie osłabniemy.
  Bokuto Kōtarō: Nie ma znaczenia, co przyniesie przyszłość albo czy wygramy następny mecz. Radość, jaką sprawia pokonanie przeciwnika, oraz świadomość, że dałeś z siebie 120%, jest bezcenna.
  Bokuto Kōtarō: Nie pojmuję jedynie, dlaczego nazywasz to "tylko klubem", ale najwidoczniej tak czujesz. Jeśli jednak doświadczysz kiedyś takiego momentu, będzie to chwila, w której oddasz siatkówce całe swoje serce.
  Copyright © 2010-2020 AnimePhrasesEnglish version
  AnimePhrases
  Moje menu
  Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
  ShoutBox
  Reklama
  Konnichiwa.pl Will Breakers Batsu Game PL Mahoutsukai
  Facebook