Cytaty z Legend of the Galactic Heroes

  • Cytaty z Legend of the Galactic Heroes (grupa)
  • Tag: życie

Legend of the Galactic Heroes (OVA)

odcinek 1

Reinhard von Lohengramm: Gwiazdy są dobre. Migoczą zawsze niewzruszenie, przyglądając się naszym poczynaniom. To jedyne, co pozostaje dla nas niezmienne.

odcinek 3

Yang Wen-li: To normalne, że dzieci dorastają, wykorzystując dorosłych.

odcinek 22

Bernhard von Schneider: Książę Braunschweig może i jest pechowcem, jednak skoro nasza przyszłość spoczywa w jego rękach, czy nie mamy większego pecha?

odcinek 26

Yang Wen-li: Wywołując wielki sztorm, podczas którego się ukrywał, nigdy nie odniósł ran. Zanim się obejrzysz, on zdobywa jeszcze więcej władzy. Na myśl o tym jestem przerażony. Wtedy pomyślałem sobie, co dobrego jest w demokracji, jeśli daje władzę takiemu człowiekowi?

odcinek 27

Julian Mintz: Nie chciałbym umrzeć na tyle młodo, by do końca nazywano mnie małym.

odcinek 29

Do Yanga.
Alex Cazerne: Bycie kawalerem w wieku trzydziestu jeden lat to absurdalny luksus. Nie uważasz, że to niewybaczalnie antyspołeczne zachowanie?

odcinek 54

Reinhard von Lohengramm: Coś, co ma przepaść, lecz się temu opiera, ostatecznie i tak zgnije, niezależnie, czy to człowiek, czy państwo.

odcinek 57

Reinhard von Lohengramm: Walcząc o zdobycie władzy, odczuwa się wielką satysfakcję i spełnienie, jednak walka o jej utrzymanie jest wyjątkowo pusta i ponura.

odcinek 88

Dusty Attemborough: Może i w naiwnej kreskówce martwy bohater mógłby powrócić do życia na życzenie producenta. Jednak świat, w którym żyjemy, nie jest takim wspaniałym miejscem. Ci, którzy zginęli, nigdy już nie powrócą. Dlatego właśnie nie ma na tym świecie nic cenniejszego od życia.

odcinek 97

Oskar von Reuenthal: Niezależnie od koloru skóry lub oczu kolor krwi jest u wszystkich taki sam.

Legend of the Galactic Heroes Gaiden 1 (OVA)

odcinek 5

Reinhard von Lohengramm: Geny decydują o wszystkim? Niedorzeczność. Ludzie w żadnym stopniu nie są odpowiedzialni za swoje geny. Ludzie są ludźmi. Linie rodowe i genetyka nie mają nic wspólnego ze zdolnościami poszczególnej jednostki. Ci, którzy w to naprawdę wierzą, są bezwartościowymi ludźmi niepotrafiącymi samemu myśleć. Ludzie, którzy wspomagają się sławą przodków, nie mają nic, czym mogliby się pochwalić osobiście. Takimi gardzę najbardziej najbardziej.
Copyright © 2010-2020 AnimePhrasesEnglish version
AnimePhrases
Moje menu
Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
ShoutBox
Reklama
Konnichiwa.pl Will Breakers Batsu Game PL Mahoutsukai
Facebook