Cytaty z Ginga Tetsudō 999 (TV)

Ginga Tetsudō 999 (TV)

odcinek 8

Hoshino Tetsurō: Wciąż mam wiele do zrobienia. Chcę samemu decydować o swojej przyszłości. Nie chcę, żeby decydowali o niej inni! Nie będę niczego żałował, jeśli zginę z takim przekonaniem!

odcinek 17

Maetel: Nie mówiłam ci, dlaczego ta planeta będzie zniszczona, prawda? Dawno temu ludzie założyli zbroje wszystkim stworzeniom, żeby ochronić słabsze istoty przed śmiercią.
Tetsuro: Musieli być bardzo mili.
Maetel: Tak. Ale skoro wszystkie stworzenia miały zbroje i były silne... w końcu nie było już zwierząt do zjedzenia.
Tetsuro: Zwierząt do zjedzenia?
Maetel: Żeby zwierzęta wciąż żyły, mniejsze istoty muszą zostać poświęcone. Takie jest prawo natury. Na planetach takich jak ta, gdzie nie ma już słabszych istot do poświęcenia... wszystkie formy życia umierają.
Tetsuro: Maetel... mówisz, że żeby coś przetrwało, coś innego musi zostać poświęcone? Byłoby smutno, gdyby takie prawo panowało w całym wszechświecie.
Maetel: Tak.
Tetsuro: Czy można je jakoś obejść i wciąż żyć, Maetel?
Maetel: Nie wiem.

odcinek 33

Rasen: To, czy zginę, nie zrobi wielkiej różnicy, przecież jestem tylko małą śrubką. Proszę, pozwólcie mi umrzeć!
Maetel: Mylisz się. Nieważne, o jakiej maszynie mówimy, brak nawet jednego elementu może sprawić, że stanie się bezużyteczna.

odcinek 38

Narrator: Chociaż niektórzy przypisują sobie metkę tchórzy, spotkanie tych prawdziwych należy do rzadkości.

odcinek 48

Maetel: Fakt, że prześladowani ludzie połączyli siły i próbowali zmienić historię, jest bardzo ważny. Te niezliczone groby są tego dowodem. Dopóki istnieją, pojawi się drugi i trzeci Zeda, aż w końcu prezydent zostanie obalony. Wtedy odzyskają utraconą wolność.

odcinek 74

Matka Tetsurō: Czemu podniosłeś tę monetę?! Posłuchaj mnie uważnie, Tetsuro. Nie chcę, żebyś spodziewał się pomocy od innych. Zaciśnij zęby i pracuj. Każdy musi pracować, jeśli chce być zdrowy i mieć pieniądze.
Do Tetsurō.
Maetel: Dałeś im nie tylko broń. Ofiarowałeś im przyjaźń i zaufanie. Dwie najcenniejsze rzeczy we wszechświecie.

odcinek 81

Hoshino Tetsurō: Nawet jeśli nie mogę zmienić przeszłości, wciąż zostaje mi przyszłość. I mogę ją ukształtować wedle własnego upodobania.

odcinek 93

Hoshino Tetsurō: Na Ziemi życie bez mechanicznego ciała jest beznadziejne. Mają je tylko bogacze i ludzie ze statusem społecznym. Są pewni, że nie będą żyli w nędzy. My jesteśmy wyrzucani z miasta i żyjemy jak jakieś robaki. Na Ziemi nie będąc cyborgiem, nie jesteś człowiekiem.
  • Znalezionych cytatów: 9
Copyright © 2010-2021 AnimePhrasesEnglish version
AnimePhrases
Moje menu
Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
ShoutBox
Reklama
Facebook