Cytaty dodane przez: lpd93

  • Cytaty dodane przez: lpd93
Bokuto Kōtarō: Nie ma znaczenia, co przyniesie przyszłość albo czy wygramy następny mecz. Radość, jaką sprawia pokonanie przeciwnika, oraz świadomość, że dałeś z siebie 120%, jest bezcenna.
Bokuto Kōtarō: Nie pojmuję jedynie, dlaczego nazywasz to "tylko klubem", ale najwidoczniej tak czujesz. Jeśli jednak doświadczysz kiedyś takiego momentu, będzie to chwila, w której oddasz siatkówce całe swoje serce.
Lev Haiba: Asem jest ten, który zdobywa największą liczbę punktów. To jest takie proste.
O Hinacie.
Kozume Kenma: Shōyō ma zawsze coś nowego w swoim rękawie.
O swojej drużynie.
Kuroo Tetsurō: Jesteśmy krwią organizmu. Przepływamy płynnie i cyrkulujemy tlen, więc "mózg" funkcjonuje normalnie.
Iwaizumi Hajime: Teraz jesteśmy kwita. Niezależnie od sposobu, jakim go zdobędziemy, punkt jest punktem.
Do Oikawy.
Iwaizumi Hajime: Myślisz, że możesz walczyć sam?! Chyba sobie żartujesz, durniu! Jeśli będziesz tak dalej uważał, to walnę cię! Nie ma nikogo, kto mógłby pokonać Ushiwakę sam na sam! A na boisku jest przecież sześciu zawodników! Nawet jeśli tamci mają jakiegoś genialnego Ushiwakakę, to z szóstką silnych staniesz się przecież jeszcze silniejszy, idioto!
Iwaizumi Hajime: Ktoś, kto nie potrafi zobaczyć przeciwnika stojącego tuż przed sobą, nie będzie w stanie pokonać przeciwnika znajdującego się jeszcze dalej!
Oikawa Tōru: Nasze wszystkie treningi, całe doświadczenie i strategie zostały zmiażdżone przez brutalną siłę. Cóż, chyba taka właśnie jest droga do zwycięstwa. Ten, kto pozwoli piłce spaść, przegrywa. I tyle.
Oikawa Tōru: Może szansa, żeby twój talent rozkwitł, nadarzy się właśnie dzisiaj. A może jutro albo pojutrze, albo w przyszłym roku. Albo nawet jak będziesz miał trzydziestkę na karku. Nie wiem, jak to będzie, jeśli chodzi o ciało. Ale jeśli wmówisz sobie, że nie masz talentu, to na pewno nigdy nie będziesz go miał.
Do Ushijimy.
Oikawa Tōru: Zmiażdżę cię dzisiaj. Więc lepiej się przygotuj, Ushiwaka-chan.
Oikawa Tōru: Wierzę w was wszystkich!
O Shōyō Hinacie.
Oikawa Tōru: Gdy "on" pojawia się na boisku, niski i niewykwalifikowany, nie mogę nic na to poradzić, ale jestem niespokojny. Mała bestia, której frustracja buduje się w trakcie rozgrzewki.
Yamaguchi Tadashi: Pokaż im, że ty też potrafisz walczyć!
Yamaguchi Tadashi: Linia... Poza tą linią jest zupełnie inny świat.
Do Tsukishimy.
Yamaguchi Tadashi: Motywacja? Potrzebujesz czegoś więcej niż własna duma?
Do Ikejiriego.
Sawamura Daichi: Nigdy nie wygramy, jeśli nie uwierzymy, że możemy.
Tsukishima Kei: Dlaczego wszyscy wkładacie w to tyle wysiłku? Cała ta ciężka praca tylko sprawi, że później będziecie cierpieć.
Sugawara Kōshi: Punkty, które zdobywamy, gdy to ja jestem na boisku, i punkty, które zdobywamy, kiedy ty na nim stoisz... Wszystkie one należą do Karasuno.
Sugawara Kōshi: Teraz, kiedy stoję na boisku, przeciwnicy są ogromni, a zagrywki wymierzone prosto we mnie. Tak szczerze, to mnie to przeraża. Kiedyś dałbym się przygnieść temu uczuciu, ale teraz mam za plecami ciebie. Więc czuję się naprawdę pewnie.
Sugawara Kōshi: Nie gram w siatkówkę dla zaszczytów.
Sugawara Kōshi: Każdy zawodnik czuje się tak samo dumny z faktu, że mógł wejść na boisko. Nieważne, czy jesteś geniuszem, czy tylko zwykłym graczem.
Do Asahiego.
Nishinoya Yū: Jeszcze raz zawołaj o wystawę! Asie!!!
Do drużyny przed meczem z Datekōgyō.
Nishinoya Yū: W porządku! Nie ma się czym martwić! Wy po prostu patrzcie przed siebie! Ja będę chronić wasze tyły!
Do Ushijimy.
Kageyama Tobio: Jeżeli Oikawa jest najsilniejszym rozgrywającym w prefekturze, to kim jestem ja, który go przewyższy?
O Shōyō.
Kageyama Tobio: To uczucie. Jest takie samo, jak kiedy pierwszy raz walczyliśmy razem. Przytłaczająca obecność w ostatniej chwili. "Jestem tutaj". "Poślij piłkę tutaj". To tak, jakby on mnie wzywał.
Kageyama Tobio: To prawda. To takie proste. Bez względu na to, jaki rodzaj trudnej piłki spotyka na swojej drodze, ma tylko jeden powód, by za nią gonić. Ponieważ piłka... jeszcze nie spadła i nie dotknęła boiska. Nieważne, o ile mniejsza jest ich liczba punktów, on ma tylko jeden powód, by walczyć dalej. Ponieważ... jeszcze nie przegrali.
Hinata Shōyō: Jestem Shōyō Hinata i wykiełkuję z tego betonu. Pokonamy cię i pojedziemy na narodowe.
Hinata Shōyō: Ech... Naprawdę nie wiem dlaczego, ale... Nie przegraliśmy jeszcze, wiesz?
Hinata Shōyō: Przed moimi oczami blokuje moją ścieżkę. Wysoki, wysoki mur. Co dzieje się po drugiej stronie? Co mógłbym tam zobaczyć? "Widok z góry". Sceneria, której nigdy nie mógłbym zobaczyć na własną rękę. Ale jeżeli nie jestem sam, wtedy... może będę mógł to zobaczyć.
C.C.: Wiedziałam. Zawsze wiedziałam, że walka jest wpisana w dzieje ludzkości.
Miłość jest z natury upokarzająca. Wszyscy zakochani walczą z upokorzeniem.
Za każdym razem, gdy ronimy łzę, udajemy się w kolejny etap naszego życia. Kiedy przekraczamy jedną rzekę łez, znajdujemy kolejną.
Roronoa Zoro: W naszej podróży przez wyspy każdy z nas stał się silniejszy, nawet nie zauważając tego.
Gaara: Masz oczy, które znają prawdziwą samotność. Takie, które wiedzą, że to uczucie powoduje największy na świecie ból. Mówiłem ci, masz takie same oczy jak ja... To oczy, które szukają mocy oraz są pełne żądzy zabijania, tak jak i moje. Oczy, które pałają chęć zabicia tego, kto cię w owo piekło samotności wpakował. Twoje tak wyglądają...
Makise Kurisu: Czas mija tak szybko. W tej chwili mam ochotę poskarżyć się Einsteinowi. Wiesz, Okabe, to, czy czas mija szybko, czy powoli, zależy od twojego postrzegania. Teoria względności jest taka romantyczna...
i taka smutna.
Jesteśmy coraz dalej od siebie, dlatego chcę, żeby moje serce stało się silniejsze i bardziej chłodne. Drzwi, o których marzę, nigdy się nie otworzą. Już nigdy więcej w nie nie zapukam. Dorosnę. Będę samotny.
Co sądzisz o słowie "przeznaczenie"? Myślisz, że naprawdę istnieje? Albo prościej: czy przyszłość jest już ustalona w chwili narodzin i nie możemy jej zmienić? Wierzysz w taką zasadę? Opowiem ci moją historię. Kiedyś, jakieś 16 lat temu, ni z tego, ni z owego pojawiła się ona. Zdziwiłem się, ale okazała się taką samą osobą jak ja. Miała takie same oczy. Od razu zauważyłem, że nie jestem jedyny na tym świecie. Tak bardzo się ucieszyłem. To oczywiste. Zanim ją spotkałem, byłem sam jak palec. Nie miałem nikogo, z kim mógłbym dzielić to, co widzę. Nikogo, z kim mógłbym dzielić to, co słyszę. Jednak słyszałem glosy z całego świata. Cały świat krzyczał do mnie: "ratuj mnie". Naprawdę. Dzięki temu widziałem optymalną ścieżkę dla świata. Poważnie. Ale czekał mnie zawód. Gdy na nią patrzyłem, dotarło do mnie, że nic z tego nie będzie. Tak, nie chciała ze mną być. Odrzuciła mnie. Odrzuciła jedyną osobę, z którą mogłaby dzielić świat.
Słabe serca ranią ludzi.
Jesteśmy naprawdę daleko od siebie. Jednak myśli mogą przezwyciężyć czas i odległość.
Roronoa Zoro: Załoga, która traci szacunek dla kapitana, z pewnością się rozpadnie.
Tachibana Mei: Nie mam przyjaciół. Ludzie to kłamliwe robaki, a w szkole są sami idioci, którzy muszą kogoś gnębić. Domek dla lalek. Lgną do ciebie, udając przyjaciół, a gdy im się znudzi, wyrzucają jak śmiecia. Nie chcę takich znajomych.
Na tym świecie jest coś, czego ludzkie oko jeszcze nie widziało. Coś delikatnego i słodkiego. Ale gdy już to dostrzeżesz, będziesz tego pragnąć. Właśnie dlatego się to ukrywa. Żeby nie dostało się w niczyje ręce. Jednak kiedyś ktoś to znajdzie. Jedyna osoba, która powinna to znaleźć, jest zawsze jedyną, która jest w stanie to zrobić. Właśnie tak to jest.
Oko za oko. Ząb za ząb. Zło za zło. Płoń!
Jeżeli Bóg jest miłością, my musimy stać się Bogiem. W przeciwnym razie my ludzie aż po kres czasu nigdy nie zaznamy prawdziwej miłości.
Z rozpaczliwej pustki rodzą się nadzieje.
Nikt nie zapyta, co się stało, gdy nie obchodzi go odpowiedź.
Jeśli obca ci rozpacz, obca ci również nadzieja.
Rozstanie to taki słodki rodzaj smutku.
Jestem sobą. Jestem też tobą. Jestem nicością, jestem też śmiercią. Jestem tym, co zwą paradoksem. Jestem czasem i przestrzenią. Jestem pytaniem i jednocześnie odpowiedzią.
Copyright © 2010-2020 AnimePhrasesEnglish version
AnimePhrases
Moje menu
Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
ShoutBox
Reklama
Konnichiwa.pl Will Breakers Batsu Game PL Mahoutsukai
Facebook