Cytaty dodane przez: TenTeges

C.C.: Pójdź przodem i poczekaj na mnie... na tamtym świecie.
Enma Ai: Ta zemsta... prowadzi cię do piekła.
C.C.: Ludzie, niezależnie od tego, kim są, chcą wierzyć, że można zwyciężyć... Ale porównując "czas" i "przeznaczenie", "wiara" ta jest zbyt krucha i bezcelowa.
C.C.: Lelouch, przyszedł czas, żebyś poznał warunek naszej umowy... moje życzenie... Chcę umrzeć, zniknąć z tego świata raz na zawsze.
C.C.: Czy wiesz, dlaczego śnieg jest biały? Ponieważ zapomniał, jakiego koloru był dawniej.
Charles zi Britannia: Dobro i zło to jedynie dwie strony tej samej karty.
Charles zi Britannia: Świat jest pełen kłamstw! "Nie będziesz zabijał". "Nie będziesz kradł". "Nie będziesz składał fałszywego świadectwa". "Nie będziesz cudzołożył". To wszystko są kłamstwa, oszustwa. "Nie chcę być zabity". "Nie chcę paść ofiarą złodzieja". Oto dlaczego używają takich kłamstw jak sprawiedliwość i moralność do obrony swoich słabych żyć. Jedyną prawdą jest przetrwanie najsilniejszych. Jeden musi pożreć wszystko, czy innych ludzi, bogactwa, władzę, czy sam świat! Britannia zniszczy te kłamstwa i przyniesie prawdę! All Hail Britannia!
Nunnally Lamperouge: To niesprawiedliwe... Byłeś wszystkim, czego potrzebowałam... Przyszłość bez ciebie to...
Medusa: Nie płacz. Jeśli przedrzesz się przez las cierpień, ujrzysz przed sobą jezioro szczęścia. Nieważne, jak bardzo zabłądziłeś, zawsze jest jakieś wyjście
Shinigami: Napij się herbaty. Tylko mi nie mów, że również jesteś miłośniczką kawy? Mandheling czy co tam znowu. Nie rysuj mi bani takimi sprawami.
Edward Elric: Jak można pić jakąś białą lurę wyciśniętą z krowy?!
Death The Kid: Tego faceta trudniej rozgryźć niż krakersy Lajkoniki.
Itoshiki Nozomu: Wracam do zabijania się.
Furude Rika: Moje życzenia są piękne jak marzenia, lecz moje marzenia są nie do spełnienia.
Enma Ai: O, żałosne cienie uwiązane w mroku. Twe czyny niosą ludziom ból i cierpienie... Twa dusza kroczy ścieżką grzechu... Chcesz zobaczyć śmierć?
Edward Elric: To nic takiego, jeśli się za to weźmiemy. Ważniejsze jest to, że od bardzo dawna nikogo nie ukarałem. Jestem podekscytowany. Chcesz popatrzeć?
  • Znalezionych cytatów: 16
Copyright © 2010-2021 AnimePhrasesEnglish version
AnimePhrases
Moje menu
Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
ShoutBox
Reklama
Facebook