Cytaty z Fairy Tail (manga)

  • Cytaty z Fairy Tail (manga)

Fairy Tail (manga)

nieprzypisane

Gray: Ur, czemu tutaj przyszłaś? Czyż nie zostałem wygnany?
Ur: Moja dobra przyjaciółka powiedziała mi, że powinnam pomyśleć o własnym szczęściu. Ale nie przypominam sobie, by będąc z wami, byłam nieszczęśliwa. Prawda? Mam dwóch uroczych uczniów, którzy z każdym dniem stają się dojrzalsi, Każdy dzień jest prawdziwą przygodą. To wszystko, czego potrzebuję do szczęścia. Przyszłam, by odzyskać to szczęście.
Jellal Fernandes: To moja kara za bycie słabym. Moje serce po prostu nie mogło znieść tej gigantycznej szczeliny między marzeniami a rzeczywistością.
Mirajane Strauss: Ty tylko uciekasz. Ja idę naprzód. Osoba, która chce pomóc przyjaciołom, jest silniejsza od tej, która ucieka.

rozdział 56

Do Juvii.
Gray Fullbuster: Ona jest naszą przyjaciółką. Nie oddam jej, nawet jeśli zginę!

rozdział 93

Erza Scarlet: Nie uważasz, że ukrywanie swoich słabości głęboko w sobie jest bezsensowne, kiedy wokół masz tylu przyjaciół?

rozdział 100

Erza Scarlet: Nie muszę umierać dla dobra moich przyjaciół, muszę żyć dla nich. Ponieważ to jedyny sposób, żeby przyszłość była szczęśliwa.

rozdział 190

Gray Fullbuster: Stoją naprzeciwko smoka. Tylko oni są w stanie go pokonać. Łowcy smoków... Smoczy Zabójcy!

rozdział 206

Gildarts Clive: Strach nie jest czymś złym. To świadomość swoich słabości. Ludzie, którzy znają swoje słabości, stają się silniejsi.

rozdział 212

Makarov: Są na tym świecie ludzie, którzy lubią samotność. Ale nie ma nikogo, kto mógłby tę samotność znieść.

rozdział 229

Azuma: Fairy Tail... Ich bronią nie jest magia, ale niesamowita wiara, którą potrafią zmienić w najniebezpieczniejsze ostrze.

rozdział 230

Do Meredy.
Juvia Lockser: Juvia żyje dla tych, których kocha! Ty także musisz! Jeśli w twoim życiu jest miłość, to ty też musisz żyć!

rozdział 257

Do Lucy.
Natsu Dragneel: Nie wiem, jak to ująć, ale to, czy ronisz łzy, czy nie... To chyba nie ma nic wspólnego z tym, jak się czujesz.

rozdział 287

Do Ivana.
Laxus Dreyar: Nie wiem, co jest twoim celem, lecz zapłacisz mi za krzywdzenie moich przyjaciół! Moją rodziną jest Fairy Tail, a ja zmiażdżę wrogów mojej rodziny!

rozdział 452

Brandish: Moje uczucia i działania to dwie różne sprawy

rozdział 498

Do Invela.
Gray Fullbuster: Jeśli na szali znajduje się moja rodzina, to będę tak mrocznym złoczyńcą, jak będzie trzeba, żeby ich ochronić!

rozdział 501

Do Brandish.
Lucy Heartfilia: Jeśli jest twoją sojuszniczką, to czy nie powinieneś jej ochraniać? Nigdy nie przegram z kimś, kto nawet tego nie rozumie. Przysięgam na imię mojej gildii!
Do Brandish.
Lucy Heartfilia: Przyznaję... Jesteś ode mnie o wiele silniejsza! Ale kogo to obchodzi? Nie mogę sobie pozwolić na przegraną! Prawda jest taka, że ledwo zbieram siły do walki z tobą! Ale pomimo tego muszę to zrobić! Ponieważ zamierzam ochronić innych... Bez względu na cenę!

rozdział 518

Erza Scarlet: Królową jest ta, która chroni ludzi i jest przez nich kochana!

rozdział 544

Natsu Dragneel: Nie da się złapać samemu wszystkiego w garść. Dlatego musisz doceniać to, co masz.
Copyright © 2010-2021 AnimePhrasesEnglish version
AnimePhrases
Moje menu
Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
ShoutBox
Reklama
Facebook