Tag: tłumaczenie: internetowe

  • Tag: tłumaczenie: internetowe
Tomone: Kobieta pięknieje z każdym zmartwieniem. Uroń wiele łez i pozwól, by twój kwiat dostojnie zakwitł.
Chcę walczyć, ukoić serce... aż do chwili całkowitego zatracenia się.
Czasami trzeba coś poświęcić, żeby uratować coś innego.
Niech sprawiedliwości stanie się zadość, chociażby niebiosa miały upaść.
Gdy mierzysz kogoś własną zniekształconą miarą, nigdy nie odkryjesz, jaki ten ktoś jest naprawdę.
Wieczność? Czuję się, jakby było tylko to. Nic nie czuję. Moje ciało... jakby pływało w powietrzu. Czy ja... czy ja jestem przy zdrowych zmysłach? A może utraciłem je już dawno temu? Ale spośród wszystkich obrazów tylko jeden jest wyraźny. To jedyna rzecz, która żywo pojawia się w moim umyśle... i przecina ciemność niczym błyskawica. Pojawiają się i odchodzą, pojawiają się i odchodzą... jak tsunami. Nienawiść. Przyjaźń. Zazdrość. Cierpienie. Pustka. Miłość. Ból. Pojawiają się w wielkim zawirowaniu i jak szpila trzymają moją rozdarta psychikę w całości. Ten, który skazał mnie na zamknięcie w ciemności... jest jedyną rzeczą trzymającą mnie przy życiu. Jak długo już? Ten, o którym myślałem, że należy do mnie... który zranił mnie tak dotkliwie... lśni we mnie tak jasno, że niemal rani mi oczy.
Grzechy, które popełniłeś, przywierają do twojej duszy i będą zawsze cie prześladować. A grzechy, za które nie zostałeś ukarany, nie zostaną wybaczone, póki nie umrzesz.
No tak, już rozumiem. By moje serce drgnęło, bym śmiał się z głębi duszy, by każdy dzień miał znaczenie, potrzebowałem przyzwolenia. Może przez cały ten czas czekałem na taki właśnie sztorm.
Jeśli oczekujesz czegoś w zamian, to twój dobry uczynek się nie liczy.
Pustka nie potrzebuje serca.
Twoje pięści sprawiedliwości nigdy nie dotkną zła. To nie sprawiedliwość jest tym, czym można walczyć ze złem. Tym czymś jest absolutne zło. Zło, które obezwładnia, zło samo w sobie. Mam tę moc... potwierdziłam to.
Kiedy jesteś pusta, nic cię nie ruszy, ale nie będziesz mogła wypełnić ani siebie, ani nikogo innego. A nawet jeśli, to nadal nie będziesz prawdziwie żyć. Tak jakbyś była martwa.
Nie zaznawszy bólu, nigdy niczego się nie nauczysz.
Nadzieja oznacza, że jutro może być lepszym miejscem. Prawdziwa nadzieja może wynikać tylko z przedsięwziętych przez ciebie czynów.
Prawda, której poszukujesz, jest kłamstwem.
Ludzie są naprawdę delikatnymi istotami. Ich silne uczucia mogą się rozbić przez najmniejsze pęknięcie. Ludzie, którzy pozostali, powinni myśleć o tym, co mogą zrobić w przyszłości, zamiast gorzko rozpamiętywać to, co już minęło.
Wiem, jak to jest, kiedy boli każdy pojedynczy oddech.
Silvers Rayleigh: Czasami myślę, że nic nie dzieje się bez przyczyny... Że wszystko wydaje się być nieuniknione. I powoli kształtuje nasze przeznaczenie.
Do Krakena (Surume).
Monkey D. Luffy: Do tej pory robiłeś wszystko, co on ci kazał, by chronić bliską ci osobę? Wiem, jak się czujesz. Jest od ciebie starszy czy młodszy? Pozwól, że jego też ochronię! Już zapomniałeś? Jesteś moim przyjacielem, nie?
Do swoich dzieci
Otohime: Bez względu na to, kim by nie był sprawca... zróbcie to dla mnie i nie żywcie do niego urazy. Nie pozwólcie... by przeze mnie zawładnął wami gniew, a serce wypełniła nienawiść.
O Luffym do podwładnych Caseara.
Usopp: Hej, wolnego! Czy mi się wydaje, czy ty właśnie w mojej obecności obrażasz mojego kapitana?! Gdyby to był ktoś, kto rzeczywiście mógłby nas zostawić bez mrugnięcia okiem, to nawet nie masz pojęcia, ile cierpień, by sobie oszczędził! Pewnie, że wolelibyśmy stąd uciec z podkulonym ogonem! Ale co by się nie działo, bez wahania... obdarza nas bezgranicznym zaufaniem i w nas wierzy, do cholery! Więc nam nie pozostaje nic innego, jak odwdzięczyć się tym samym! Dlatego, póki będzie w nas tliło się życie, będziemy na jego wezwanie!
Sebastian Michaelis: To chyba nieprzyjemne zostać podeptanym, ale deptać po kimś to naprawdę miłe uczucie.
Dio Brando: Ludzie żyją z nadzieją, że zapanują nad swoją niepewnością i strachem i osiągną spokój. Pragnienie chwały, władza nad innymi i zdobywanie bogactw, wszystko tylko po to, aby osiągnąć spokój. Małżeństwo i przyjaźń także są sposobem na osiągniecie spokoju. Kiedy ludzie twierdzą, że robią co, aby pomóc innym, albo czynią coś w imię miłości lub sprawiedliwości... to wszystko tylko po to, aby osiągnąć spokój. Osiągnięcie spokoju jest celem całej ludzkości.
Bycie człowiekiem jest męczące.
Ryūgū Rena: Liczba szczęśliwych dni jest ograniczona.
Misaki Mei: Śmierć to nic przyjemnego. Pośrodku nieskończonej ciemności znajdujesz się sam jak palec.
Heathcliff: Człowiek jest silny, gdy ma kogo bronić.
Murasakibara Atsushi: To jest tak obrzydliwe, że aż chce mi się rzygać. Wszystko to, nad czym pracujecie i co robicie - ciężka praca, odwaga, wiara w wygraną. Bez tego i tak zniszczę wszystkich i wszystko.
Armin Arlert: Prędzej umrę, niż zostanę dla kogoś ciężarem.
Sanka Rea: Jeżeli moje szczęście ma przynieść innym cierpienie, to chyba lepiej będzie pozostać nieszczęśliwym.
Uchiha Sasuke: Moje marzenia nie leżą w przyszłości, moje marzenia to przeszłość... tylko o niej śnię.
Kirito: Bezsensownym jest pytać innych, kim są naprawdę. Wszystko, co można zrobić, to zaakceptować i uwierzyć w nich. Bo kimkolwiek są w twojej głowie, tacy są naprawdę.
Hiyori: Mówiłeś, że ludzie, którzy chcą umrzeć, powinni umrzeć. Ja jednak myślę, że im pomożesz.
Yato: To nie tak. [...] Nawet jeśli życie jest ciężkie i bolesne, ludzie powinni być za nie bardziej wdzięczni.
Arawn: My również tu spoczniemy. I mam nadzieję, że pewnego dnia znowu się spotkamy. I znowu, tak jak dawniej, będziemy walczyć ramię w ramię.
Tachibana Mei: Szkoła jest jak domek dla lalek. Trzymasz się z ludźmi i udajecie przyjaciół, ale kiedy coś im nie pasuje, po prostu cię porzucają.
Mephisto Pheles: Doświadczysz cierpienia i radości tego świata w upływie czasu zwanym wiecznością.
Eren Jaeger: Jeśli wygrasz, przeżyjesz. Jeśli przegrasz, zginiesz. Jeśli nie będziesz walczyć, nie możesz wygrać!
Kirito: Wolę zginąć, ratując komuś życie, niż przyglądać się jego śmierci.
Yuzuriha Inori: Nawet jeśli wszyscy nazywają ciebie kłamcą, nawet jeśli nienawidzą ciebie, będę po twojej stronie.
Akiko Sengenji: Lepiej wcale nie mieć związku, niż mieć taki, który nie ma przyszłości.
Kuroko Tetsuya: Szansa na wygraną wynosi 0% tylko wtedy, kiedy wszyscy zawodnicy się poddadzą.
Kōgami Shin'ya: Im bardziej panikujemy, tym większa szansa, że nas złapią.
Zeno: Ludzie są jak lustra. Jeśli się do nich uśmiechasz, odbijają uśmiech.
Gdy Vegeta osiągnął poziom SSJ4.
Vegeta: Kazałem na siebie czekać, Kakarotto.
Yona: Niebo, na które spoglądaliśmy we trójkę, przepadło na wieki.
Alice: Boję się prawdy. Ale cały czas, bardziej niż czegokolwiek innego, boję się samej siebie.
Tateyama Kenjirō: Nie wolno zakładać, że coś jest niemożliwe, póki się tego chociaż nie spróbuje.
Robot: To świat, który się skończył? Nie ma tu narodzin i śmierci, nawet czas tu nie istnieje. Jeśli miałbym wybrać miejsce, w którym mógłbym się narodzić, z pewnością nie wybrał bym tego świata. W tym świecie, którego czas dobiegł końca, jest samotna dziewczynka. Dziewczynka, która żyje w tym pustym, cichym świecie. Ja, z jakiegoś powodu, zaczynam się o nią martwić.
Issho: Bycie niewidomym ma również i swoje zalety. Na tym świecie stworzonym przez ludzi... jest wiele brudów i okrucieństw, których wolelibyśmy nie widzieć.
Hanazono Hikari: Wyniki są ważne, ale ważniejsze jest to, co robisz, aby je osiągnąć.
Copyright © 2010-2019 AnimePhrasesEnglish version
AnimePhrases
Moje menu
Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
ShoutBox
Reklama
Konnichiwa.pl Hayate Will Breakers Batsu Game PL Kurs Manga i Anime Mahoutsukai
Facebook