Wszystkie cytaty (najnowsze)

  Za każdym razem, gdy ronimy łzę, udajemy się w kolejny etap naszego życia. Kiedy przekraczamy jedną rzekę łez, znajdujemy kolejną.
  Roronoa Zoro: W naszej podróży przez wyspy każdy z nas stał się silniejszy, nawet nie zauważając tego.
  Gaara: Masz oczy, które znają prawdziwą samotność. Takie, które wiedzą, że to uczucie powoduje największy na świecie ból. Mówiłem ci, masz takie same oczy jak ja... To oczy, które szukają mocy oraz są pełne żądzy zabijania, tak jak i moje. Oczy, które pałają chęć zabicia tego, kto cię w owo piekło samotności wpakował. Twoje tak wyglądają...
  Makise Kurisu: Czas mija tak szybko. W tej chwili mam ochotę poskarżyć się Einsteinowi. Wiesz, Okabe, to, czy czas mija szybko, czy powoli, zależy od twojego postrzegania. Teoria względności jest taka romantyczna...
  i taka smutna.
  Jesteśmy coraz dalej od siebie, dlatego chcę, żeby moje serce stało się silniejsze i bardziej chłodne. Drzwi, o których marzę, nigdy się nie otworzą. Już nigdy więcej w nie nie zapukam. Dorosnę. Będę samotny.
  Co sądzisz o słowie "przeznaczenie"? Myślisz, że naprawdę istnieje? Albo prościej: czy przyszłość jest już ustalona w chwili narodzin i nie możemy jej zmienić? Wierzysz w taką zasadę? Opowiem ci moją historię. Kiedyś, jakieś 16 lat temu, ni z tego, ni z owego pojawiła się ona. Zdziwiłem się, ale okazała się taką samą osobą jak ja. Miała takie same oczy. Od razu zauważyłem, że nie jestem jedyny na tym świecie. Tak bardzo się ucieszyłem. To oczywiste. Zanim ją spotkałem, byłem sam jak palec. Nie miałem nikogo, z kim mógłbym dzielić to, co widzę. Nikogo, z kim mógłbym dzielić to, co słyszę. Jednak słyszałem glosy z całego świata. Cały świat krzyczał do mnie: "ratuj mnie". Naprawdę. Dzięki temu widziałem optymalną ścieżkę dla świata. Poważnie. Ale czekał mnie zawód. Gdy na nią patrzyłem, dotarło do mnie, że nic z tego nie będzie. Tak, nie chciała ze mną być. Odrzuciła mnie. Odrzuciła jedyną osobę, z którą mogłaby dzielić świat.
  Słabe serca ranią ludzi.
  Jesteśmy naprawdę daleko od siebie. Jednak myśli mogą przezwyciężyć czas i odległość.
  Roronoa Zoro: Załoga, która traci szacunek dla kapitana, z pewnością się rozpadnie.
  Tachibana Mei: Nie mam przyjaciół. Ludzie to kłamliwe robaki, a w szkole są sami idioci, którzy muszą kogoś gnębić. Domek dla lalek. Lgną do ciebie, udając przyjaciół, a gdy im się znudzi, wyrzucają jak śmiecia. Nie chcę takich znajomych.
  Na tym świecie jest coś, czego ludzkie oko jeszcze nie widziało. Coś delikatnego i słodkiego. Ale gdy już to dostrzeżesz, będziesz tego pragnąć. Właśnie dlatego się to ukrywa. Żeby nie dostało się w niczyje ręce. Jednak kiedyś ktoś to znajdzie. Jedyna osoba, która powinna to znaleźć, jest zawsze jedyną, która jest w stanie to zrobić. Właśnie tak to jest.
  Oko za oko. Ząb za ząb. Zło za zło. Płoń!
  Jeżeli Bóg jest miłością, my musimy stać się Bogiem. W przeciwnym razie my ludzie aż po kres czasu nigdy nie zaznamy prawdziwej miłości.
  Z rozpaczliwej pustki rodzą się nadzieje.
  Nikt nie zapyta, co się stało, gdy nie obchodzi go odpowiedź.
  Jeśli obca ci rozpacz, obca ci również nadzieja.
  Rozstanie to taki słodki rodzaj smutku.
  Jestem sobą. Jestem też tobą. Jestem nicością, jestem też śmiercią. Jestem tym, co zwą paradoksem. Jestem czasem i przestrzenią. Jestem pytaniem i jednocześnie odpowiedzią.
  Brook: W takich właśnie chwilach trzeba pamiętać, że nieważne jak silna jest burza, po pewnym czasie i tak przejdzie.
  Cuda nie są po to, by sobie ich życzyć, są po to, by je tworzyć własną siłą.
  Może tu właśnie jest mój dom? W miejscu, gdzie nikt nigdy nie widuje promieni słońca? Żadne światło nie oświeca mojej drogi... nawet moja sylwetka wydaje się zamazana. Powoli jednoczę się z mrokiem. Czuje, że wkrótce zniknę...
  Roronoa Zoro: Jeśli życie płata ci figla, musisz się z nim po prostu uporać.
  Tata: Czterolistnej koniczynki łatwo nie znajdziesz.
  Lina: Ale siostra ma już trzy.
  Tata: To dlatego, że twoja siostra wierzyła, że je znajdzie.
  Lina: Wierzyła?
  Tata: Zgadza się. Badania i poszukiwania czterolistnej koniczynki są takie same. Jeśli będziesz wierzyć, nigdy się nie poddasz i zawsze dasz z siebie wszystko, to sukces masz gwarantowany.
  Eustass Kid: Tak sobie patrzę na tę "czystość" wyższej klasy i sobie myślę, czemu w porównaniu z nimi to my, pomioty tych wód, jesteśmy bardziej ludzcy?
  Donquixote Doflamingo: Dla dzieci, które nie zaznały pokoju, i dla dzieci, które nie doświadczyły okrucieństwa wojny, wartości są inne!
  Do Luffy'ego.
  Portgas D. Ace: Jest jedna rzecz, która sprawia, że chciałem dalej żyć. Przykro mi, że nie będzie mi dane ujrzeć, jak spełnia się twoje marzenie.
  Crocodile: Jeśli chcesz coś chronić, to chroń to ze wszystkich sił!
  Naguri: Gdy gonisz za marzeniami, to twój wiek przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie.
  Gdy o czymś zapominamy, oznacza to, że nie jest nam potrzebne.
  Jeżeli nie walczysz, nie wygrasz.
  Makishima Shōgo: Książki nie są tylko czymś, co się czyta, są czymś na wzór medytacji.
  Niektóre pieśni miłosne nie mogą być nigdy zaśpiewane.
  Słyszę dźwięk. To głos naszych serc. Biją razem jednym rytmem. O wiele szybciej, niż tyka zegarek. Jedynie ten dźwięk był pewny, bezpieczny w świecie pełnym burz.
  Tomone: Kobieta pięknieje z każdym zmartwieniem. Uroń wiele łez i pozwól, by twój kwiat dostojnie zakwitł.
  Chcę walczyć, ukoić serce... aż do chwili całkowitego zatracenia się.
  Czasami trzeba coś poświęcić, żeby uratować coś innego.
  Niech sprawiedliwości stanie się zadość, chociażby niebiosa miały upaść.
  Gdy mierzysz kogoś własną zniekształconą miarą, nigdy nie odkryjesz, jaki ten ktoś jest naprawdę.
  Wieczność? Czuję się, jakby było tylko to. Nic nie czuję. Moje ciało... jakby pływało w powietrzu. Czy ja... czy ja jestem przy zdrowych zmysłach? A może utraciłem je już dawno temu? Ale spośród wszystkich obrazów tylko jeden jest wyraźny. To jedyna rzecz, która żywo pojawia się w moim umyśle... i przecina ciemność niczym błyskawica. Pojawiają się i odchodzą, pojawiają się i odchodzą... jak tsunami. Nienawiść. Przyjaźń. Zazdrość. Cierpienie. Pustka. Miłość. Ból. Pojawiają się w wielkim zawirowaniu i jak szpila trzymają moją rozdarta psychikę w całości. Ten, który skazał mnie na zamknięcie w ciemności... jest jedyną rzeczą trzymającą mnie przy życiu. Jak długo już? Ten, o którym myślałem, że należy do mnie... który zranił mnie tak dotkliwie... lśni we mnie tak jasno, że niemal rani mi oczy.
  To nie ja się mylę, to ten świat jest pomylony.
  Grzechy, które popełniłeś, przywierają do twojej duszy i będą zawsze cie prześladować. A grzechy, za które nie zostałeś ukarany, nie zostaną wybaczone, póki nie umrzesz.
  No tak, już rozumiem. By moje serce drgnęło, bym śmiał się z głębi duszy, by każdy dzień miał znaczenie, potrzebowałem przyzwolenia. Może przez cały ten czas czekałem na taki właśnie sztorm.
  Jeśli oczekujesz czegoś w zamian, to twój dobry uczynek się nie liczy.
  Pustka nie potrzebuje serca.
  Twoje pięści sprawiedliwości nigdy nie dotkną zła. To nie sprawiedliwość jest tym, czym można walczyć ze złem. Tym czymś jest absolutne zło. Zło, które obezwładnia, zło samo w sobie. Mam tę moc... potwierdziłam to.
  Kiedy jesteś pusta, nic cię nie ruszy, ale nie będziesz mogła wypełnić ani siebie, ani nikogo innego. A nawet jeśli, to nadal nie będziesz prawdziwie żyć. Tak jakbyś była martwa.
  Nie zaznawszy bólu, nigdy niczego się nie nauczysz.
  Nadzieja oznacza, że jutro może być lepszym miejscem. Prawdziwa nadzieja może wynikać tylko z przedsięwziętych przez ciebie czynów.
  Prawda, której poszukujesz, jest kłamstwem.
  Czasami twoje największe starania będą ignorowane, lecz twoje najmniejsze błędy będą osadzane.
  Copyright © 2010-2020 AnimePhrasesEnglish version
  AnimePhrases
  Moje menu
  Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
  ShoutBox
  Reklama
  Konnichiwa.pl Will Breakers Batsu Game PL Mahoutsukai
  Facebook