Wszystkie cytaty (najnowsze)

  Tomone: Kobieta pięknieje z każdym zmartwieniem. Uroń wiele łez i pozwól, by twój kwiat dostojnie zakwitł.
  Chcę walczyć, ukoić serce... aż do chwili całkowitego zatracenia się.
  Czasami trzeba coś poświęcić, żeby uratować coś innego.
  Niech sprawiedliwości stanie się zadość, chociażby niebiosa miały upaść.
  Gdy mierzysz kogoś własną zniekształconą miarą, nigdy nie odkryjesz, jaki ten ktoś jest naprawdę.
  Wieczność? Czuję się, jakby było tylko to. Nic nie czuję. Moje ciało... jakby pływało w powietrzu. Czy ja... czy ja jestem przy zdrowych zmysłach? A może utraciłem je już dawno temu? Ale spośród wszystkich obrazów tylko jeden jest wyraźny. To jedyna rzecz, która żywo pojawia się w moim umyśle... i przecina ciemność niczym błyskawica. Pojawiają się i odchodzą, pojawiają się i odchodzą... jak tsunami. Nienawiść. Przyjaźń. Zazdrość. Cierpienie. Pustka. Miłość. Ból. Pojawiają się w wielkim zawirowaniu i jak szpila trzymają moją rozdarta psychikę w całości. Ten, który skazał mnie na zamknięcie w ciemności... jest jedyną rzeczą trzymającą mnie przy życiu. Jak długo już? Ten, o którym myślałem, że należy do mnie... który zranił mnie tak dotkliwie... lśni we mnie tak jasno, że niemal rani mi oczy.
  To nie ja się mylę, to ten świat jest pomylony.
  Grzechy, które popełniłeś, przywierają do twojej duszy i będą zawsze cie prześladować. A grzechy, za które nie zostałeś ukarany, nie zostaną wybaczone, póki nie umrzesz.
  No tak, już rozumiem. By moje serce drgnęło, bym śmiał się z głębi duszy, by każdy dzień miał znaczenie, potrzebowałem przyzwolenia. Może przez cały ten czas czekałem na taki właśnie sztorm.
  Jeśli oczekujesz czegoś w zamian, to twój dobry uczynek się nie liczy.
  Pustka nie potrzebuje serca.
  Twoje pięści sprawiedliwości nigdy nie dotkną zła. To nie sprawiedliwość jest tym, czym można walczyć ze złem. Tym czymś jest absolutne zło. Zło, które obezwładnia, zło samo w sobie. Mam tę moc... potwierdziłam to.
  Kiedy jesteś pusta, nic cię nie ruszy, ale nie będziesz mogła wypełnić ani siebie, ani nikogo innego. A nawet jeśli, to nadal nie będziesz prawdziwie żyć. Tak jakbyś była martwa.
  Nie zaznawszy bólu, nigdy niczego się nie nauczysz.
  Nadzieja oznacza, że jutro może być lepszym miejscem. Prawdziwa nadzieja może wynikać tylko z przedsięwziętych przez ciebie czynów.
  Prawda, której poszukujesz, jest kłamstwem.
  Czasami twoje największe starania będą ignorowane, lecz twoje najmniejsze błędy będą osadzane.
  Ludzie są naprawdę delikatnymi istotami. Ich silne uczucia mogą się rozbić przez najmniejsze pęknięcie. Ludzie, którzy pozostali, powinni myśleć o tym, co mogą zrobić w przyszłości, zamiast gorzko rozpamiętywać to, co już minęło.
  Wiem, jak to jest, kiedy boli każdy pojedynczy oddech.
  Silvers Rayleigh: Czasami myślę, że nic nie dzieje się bez przyczyny... Że wszystko wydaje się być nieuniknione. I powoli kształtuje nasze przeznaczenie.
  Do Krakena (Surume).
  Monkey D. Luffy: Do tej pory robiłeś wszystko, co on ci kazał, by chronić bliską ci osobę? Wiem, jak się czujesz. Jest od ciebie starszy czy młodszy? Pozwól, że jego też ochronię! Już zapomniałeś? Jesteś moim przyjacielem, nie?
  Do swoich dzieci
  Otohime: Bez względu na to, kim by nie był sprawca... zróbcie to dla mnie i nie żywcie do niego urazy. Nie pozwólcie... by przeze mnie zawładnął wami gniew, a serce wypełniła nienawiść.
  O wyglądzie Choppera po przeskoku.
  Zoro: Ej, Chopper! To chyba jedyna forma, w której najbliżej ci do człowieka, ale teraz z kolei
  Chopper: Już mi to nie przeszkadza! Kiedyś chciałem wyglądać jak człowiek, bo zależało mi, by się z kimś zakumplować! Teraz chcę być potworem, który będzie mógł pomóc Luffy'emu!
  Sanji: To zostajemy na tydzień w syreniej kawiarni! Kto jest za?
  Usopp: Już ja wiem, co kosmatego chodzi ci po głowie! Ale jakby co, to też się na to piszę!
  O Luffym do podwładnych Caseara.
  Usopp: Hej, wolnego! Czy mi się wydaje, czy ty właśnie w mojej obecności obrażasz mojego kapitana?! Gdyby to był ktoś, kto rzeczywiście mógłby nas zostawić bez mrugnięcia okiem, to nawet nie masz pojęcia, ile cierpień, by sobie oszczędził! Pewnie, że wolelibyśmy stąd uciec z podkulonym ogonem! Ale co by się nie działo, bez wahania... obdarza nas bezgranicznym zaufaniem i w nas wierzy, do cholery! Więc nam nie pozostaje nic innego, jak odwdzięczyć się tym samym! Dlatego, póki będzie w nas tliło się życie, będziemy na jego wezwanie!
  Donquixote Doflamingo: Spojrzenie włóczęgi wędrującego bez celu tak łatwo rozróżnić od spojrzenia człowieka, który wie, czego chce!
  Oz Vessalius: Mówiąc, że dajesz z siebie wszystko, stawiasz sobie granicę, której nie chcesz przekroczyć.
  Sebastian Michaelis: To chyba nieprzyjemne zostać podeptanym, ale deptać po kimś to naprawdę miłe uczucie.
  Do Ichigo.
  Kuchiki Rukia: Jeśli cię zapytam, to odpowiesz? To jest twój problem. Bardzo głęboki problem. Nie mam prawa wiedzieć. Nie mam metody na infiltrację w głąb twojego serca bez użycia brudnych sztuczek. Więc będę czekać. Kiedy zechcesz porozmawiać, kiedy uznasz, że to jest odpowiedni moment do rozmowy... Mów do mnie. Do tego czasu, będę czekać.
  Fukasaku: Załapał to szybciej niż Jiraiya. Jest też bardziej tępy niż Jiraiya.
  Dio Brando: Ludzie żyją z nadzieją, że zapanują nad swoją niepewnością i strachem i osiągną spokój. Pragnienie chwały, władza nad innymi i zdobywanie bogactw, wszystko tylko po to, aby osiągnąć spokój. Małżeństwo i przyjaźń także są sposobem na osiągniecie spokoju. Kiedy ludzie twierdzą, że robią co, aby pomóc innym, albo czynią coś w imię miłości lub sprawiedliwości... to wszystko tylko po to, aby osiągnąć spokój. Osiągnięcie spokoju jest celem całej ludzkości.
  O Sunagakure.
  Deidara: Trzeba przyznać, że tę osadę projektował ktoś z artystycznym zacięciem. Tym bardziej zasługuje na zniszczenie.
  Kakuzu: Zamknij się, Hidan.
  Deidara: Mylisz się, mistrzu Sasori.
  Bycie człowiekiem jest męczące.
  Ryūgū Rena: Liczba szczęśliwych dni jest ograniczona.
  Misaki Mei: Śmierć to nic przyjemnego. Pośrodku nieskończonej ciemności znajdujesz się sam jak palec.
  Heathcliff: Człowiek jest silny, gdy ma kogo bronić.
  Murasakibara Atsushi: To jest tak obrzydliwe, że aż chce mi się rzygać. Wszystko to, nad czym pracujecie i co robicie - ciężka praca, odwaga, wiara w wygraną. Bez tego i tak zniszczę wszystkich i wszystko.
  Armin Arlert: Prędzej umrę, niż zostanę dla kogoś ciężarem.
  Sanka Rea: Jeżeli moje szczęście ma przynieść innym cierpienie, to chyba lepiej będzie pozostać nieszczęśliwym.
  Uchiha Sasuke: Moje marzenia nie leżą w przyszłości, moje marzenia to przeszłość... tylko o niej śnię.
  Kirito: Bezsensownym jest pytać innych, kim są naprawdę. Wszystko, co można zrobić, to zaakceptować i uwierzyć w nich. Bo kimkolwiek są w twojej głowie, tacy są naprawdę.
  Hiyori: Mówiłeś, że ludzie, którzy chcą umrzeć, powinni umrzeć. Ja jednak myślę, że im pomożesz.
  Yato: To nie tak. [...] Nawet jeśli życie jest ciężkie i bolesne, ludzie powinni być za nie bardziej wdzięczni.
  Freed Sellzen: Chcesz mnie uwieść czy zabić? Mam nadzieję, że zabić, bo lubię odwzajemniać uczucia.
  Issei: Boli. Nawet bardzo. Tak bardzo, że mógłbym stracić przytomność. Ale to wszystko nie ma teraz znaczenia, bo jestem naprawdę wkurzony.
  Namikaze Minato: Wojny rodzą się z naszego pragnienia ochrony bliskich. Tak długo, jak istnieje miłość, będzie istnieć też nienawiść.
  Do Yukio.
  Okumura Rin: Tak jak mówiłeś, jestem idiotą, więc cokolwiek o mnie powiesz, nie będzie miało dla mnie żadnego znaczenia, jednak... nie waż się celować we własnego brata!
  Arawn: My również tu spoczniemy. I mam nadzieję, że pewnego dnia znowu się spotkamy. I znowu, tak jak dawniej, będziemy walczyć ramię w ramię.
  Tachibana Mei: Szkoła jest jak domek dla lalek. Trzymasz się z ludźmi i udajecie przyjaciół, ale kiedy coś im nie pasuje, po prostu cię porzucają.
  Copyright © 2010-2019 AnimePhrasesEnglish version
  AnimePhrases
  Moje menu
  Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
  ShoutBox
  Reklama
  Konnichiwa.pl Hayate Will Breakers Batsu Game PL Kurs Manga i Anime Mahoutsukai
  Facebook