Wszystkie cytaty (najnowsze)

  Gilgamesh: Niektóre rzeczy są takie piękne, bo nie można ich posiąść.
  Ludzie nie rodzą się z życzliwością, ona dorasta w nich z wiekiem.
  Chciał ocalić kilku. Dlatego przelał krew wielu.
  Takemoto Yūta: Zastanawiałem się, czy jest jakiś sens w nieudanej miłości. Gdy coś zniknie, może tak naprawdę nigdy nie istniało? Ale teraz wiem, że jest - sens był właśnie tutaj... bo mimo złamanego serca, jestem nadal szczęśliwy, że cię pokochałem.
  Roy Mustang: Nie ma takiej rzeczy jak doskonałość. Ten świat nie jest idealny. To właśnie dlatego jest piękny.
  Nagisa Kaworu: Obawa przed strachem bycia samotnym jest gorsza od samotności.
  Suō Tamaki: Grunt to nie zamieniać samotności w nienawiść.
  Hiko Seijūrō: Nic nie jest wieczne. Wszystko się zmienia. Świat się zmienia, czasy się zmieniają. Tylko księżyc jest wciąż ten sam.
  Zdawać sobie sprawę z błędów. Nie kłamać. Kochać się wzajemnie. Nie kraść. Jakże proste to zasady, a jak trudne dzisiaj.
  Nami: Ich siła nie ma ograniczeń, gdy chcą kogoś uratować!
  Itoshiki Nozomu: Jeśli kiedykolwiek będziesz chciał umrzeć, pozwól mi dowiedzieć się pierwszym. Zawsze mam przy sobie podręczny zestaw do samobójstw.
  Hinata Shōyō: Tak długo, aż piłka nie dotknie ziemi - nie przegraliśmy!
  Lucy: Martwiłeś się o mnie? Jestem przyzwyczajona do samotności.
  Mello: W końcu nie ma większej motywacji niż zemsta.
  Yoshioka Futaba: Ludzie tak łatwo ulegają sugestiom.
  Yomo: Tōka, czasami można tylko pogodzić się ze stratą.
  Mabuchi Kō: Czemu się tak martwisz? Nawet jeśli się poddasz, to i tak nikogo to nie obejdzie. Tak samo jeśli będziesz dalej przeć naprzód, nikomu nic do tego. Przecież nic się jeszcze nie zaczęło, więc możesz robić, co chcesz.
  Yoshioka Futaba: Jeśli naprawdę chcę, żeby coś się zmieniło, będę musiała się bardziej postarać i sama zrobić pierwszy krok. Inaczej na zawsze pozostanę w miejscu.
  Tanaka Yōichi: Dlaczego, waszym zdaniem, poczucie jedności jest takie ważne?
  Mabuchi Kō: [...] Gdy pewnego dnia przypomnimy sobie te czasy... i doświadczenia, które razem zdobywaliśmy, poczujemy znowu to samo ciepło. Będą to nasze "miłe wspomnienia".
  Mabuchi Kō: To nie tak, że wszystko przychodzi mi z łatwością. Po prostu jeśli coś spartolę... mam to gdzieś. Więc sprawiam wrażenie, że jestem panem własnego losu. A ty tak bardzo przejmujesz się każdym drobiazgiem.
  Yoshioka Futaba: Niebo powoli się rozjaśnia. Trudno powiedzieć, czy to jeszcze noc, czy już poranek. Z jakiegoś powodu przypomina mi ciebie, Kō.
  Alice: Oz, jesteś doszczętnie głupi. Przecież sam mi powiedziałeś, że wystarczy być sobą!
  Murasaki: Czasami sobie myślę, że ten świat jest zbyt przepełniony. Nasze codzienne życie obfituje zarówno w szczęście, jak i niepowodzenia. A ponieważ tak naprawdę nie jesteśmy w stanie dostrzec nadmiaru, czujemy się niespełnieni. Biorąc pod uwagę fakt, że nie potrafimy przyznać się do nadwyżek i ograniczeń, równie dobrze moglibyśmy nie istnieć.
  Jellal Fernandes: To moja kara za bycie słabym. Moje serce po prostu nie mogło znieść tej gigantycznej szczeliny między marzeniami a rzeczywistością.
  Armin: Uważasz, że dowódca postąpił źle?
  Jean: Nie mogę powiedzieć, że to był właściwy wybór.
  Armin: Nie, dowódca miał rację.
  Jean: Niby w czym? Wiesz, ilu ludzi zginęło na próżno?
  Armin: Jean, po fakcie łatwo jest powiedzieć, że powinno się postąpić inaczej. Jednakże nikt nie jest w stanie przewidzieć, jaki obrót przybiorą sprawy. A decyzja musi zostać podjęta. To nieuniknione. Nienarażanie na utratę życia setki bliskich żołnierzy czy uratowanie wszystkich ludzi za murami? Dowódca podjął swoją decyzję. Postanowił poświęcić setkę towarzyszy. Mimo że nie żyję na tym świecie zbyt długo, zdołałem już zyskać pewność do pewnej rzeczy. Ludzie posiadający zdolność do zmiany tego świata są w stanie poświęcić wszystko, co dla nich najważniejsze. To osoby, które nie zawahają się wyrzec swojego człowieczeństwa, by tylko zgładzić te potwory. Ludzie, którzy nie potrafią niczego poświęcić, nie mogą nawet marzyć o zmianie czegokolwiek.
  William Twining: Demony potrafią być bardziej ludzkie niż ludzie i łaskawsze od aniołów.
  Yagami Light: Rozejrzysz się dookoła i zobaczysz ludzi, bez których świat byłby lepszy.
  Kuze Hibiki: Dobrze jest być słabym, to właśnie pozwala ludziom się jednoczyć.
  Shima Katsuki: Miłość jest jak fajerwerki. Najpiękniejsza w momencie, gdy rozpada się na kawałki.
  Orihara Izaya: Myślisz o sobie jak o kimś wyjątkowym? Przy okazji, to nieprawda. Wszyscy jesteśmy tacy sami. Na świecie nie ma ani jednej osoby, która może wieść szczere życie. Spójrz, nieważne, jakie mieli zmartwienia, stali się tylko krwawą plamą na betonie. Nieważne, kim byli, wszyscy stanęli przed stwórcą jako równi.
  Kise Ryōta: Kiedy kogoś podziwiasz, nie możesz go prześcignąć.
  Misaki Mei: Lalki... Lalki są puste. Kompletnie puste, zarówno jeśli chodzi o ciało, jak i o duszę. To stwarza pomiędzy nimi więź ze śmiercią. Musisz wiedzieć, że puste rzeczy starają się wypełnić swoją pustkę. Nie czujesz, że to miejsce coś z ciebie wysysa?
  Misaki Mei: Deszcz mi nie przeszkadza. Uwielbiam chłodny deszcz padający w środku zimy, który po chwili zamienia się w śnieg.
  Son Gokū: Ludzie, których kochamy, nie umierają, bo na zawsze pozostają w naszym sercu.
  Asakura Yoh: Jeśli kogoś zranisz, znajdzie się ktoś, kto ci odda.
  Gray: Ur, czemu tutaj przyszłaś? Czyż nie zostałem wygnany?
  Ur: Moja dobra przyjaciółka powiedziała mi, że powinnam pomyśleć o własnym szczęściu. Ale nie przypominam sobie, by będąc z wami, byłam nieszczęśliwa. Prawda? Mam dwóch uroczych uczniów, którzy z każdym dniem stają się dojrzalsi, Każdy dzień jest prawdziwą przygodą. To wszystko, czego potrzebuję do szczęścia. Przyszłam, by odzyskać to szczęście.
  Miyazono Kaori: Wiesz... Nie będę tutaj zawsze, żeby ci pomóc... - Charlie Brown.
  Arima Kousei: Muzyka przekazuje słowa.
  Mikami Teru: Czasem sprawiedliwość przegrywała. Jednak niezależnie od tego, jak cierpiałem, czułem się szczęśliwy. Samo usłyszenie słów podziękowania sprawiało, że chciałem pomagać w każdej sytuacji.
  Miyazono Kaori: Czy byłam w stanie znaleźć miejsce w czyimś sercu? Czy będę żyła w twoim sercu? Czy będziesz mnie pamiętał chociaż trochę? Lepiej nie wciskaj resetu! Nie zapomnij o mnie, dobrze? Obiecujesz? Cieszę się, że to właśnie ty. Czy uda mi się do ciebie dotrzeć? Mam nadzieję, że tak.
  Komatsu Nana: Upływ czasu wymazał przeszłość i uzdrowił rany w ludzkich sercach. Ale są rany, które nigdy się nie zagoją. Ten pokój jest dokładnie taki sam jak kiedyś. Czas zatrzymał się.
  Lelouch Lamperouge: Dopóki król nie ruszy do walki, jego rycerze nie podążą za nim.
  Uchiha Itachi: Każdy żyje, wierząc w to, co wie, oraz w to, czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznawanie to pojęcia ulotne. Mogą okazać się niczym więcej jak tylko ułudą. Może każdy żyje w takim świecie, jaki sobie wykreował. Nie zastanawiałeś się nad tym?
  Miyazono Kaori: Tak ulotne i słabe. Ale świecą z całą swoją mocą. Bum, bum... Jak bicie serca. To światło życia.
  Ōsaki Nana: Ludzie mówią, że kłótnie kochanków umacniają ich miłość. Jednak kłótnia jest również pojedynkiem między dwojgiem ego. Szczerość bowiem nigdy nie doprowadzi ludzi do porozumienia. Być może nie uda ci się uniknąć cierpienia w przeciągu całego życia, możesz jednak oszczędzić go bliskim. Tak mi się zdaje.
  Kirishiki Sunako: Śmierć dla nikogo nie jest okropna. Stary czy młody, dobry czy zły, dla każdego jest taka sama. Śmierć jest bezstronna. Nie ma szczególnie okropnej śmierci. To dlatego śmierć jest taka przerażająca. Twoje zwyczaje, twój wiek, twoja osobowość, twój majątek, twój wygląd... W obliczu śmierci wszystko to nie ma znaczenia. Śmierć jest okropna, ponieważ niszczy to wszystko.
  Usami Akihiko: Czasami mówiąc mniej, można przekazać o wiele więcej.
  Alexiel: Kobieta jest piękna tylko wtedy, gdy ma kogoś, kto może ją chronić.
  Allen Walker: Ta klątwa jest moim światłem, które mnie prowadzi! Akumy to takie pełne smutku stworzenia... Nie powinny żyć na tym świecie! Właśnie dlatego... zniszczę je!
  Nie jesteśmy diabłami, a już na pewno nie bogami. Jesteśmy tylko ludźmi.
  Copyright © 2010-2017 Anime PhrasesEnglish version
  Anime Phrases
  Moje menu
  Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
  ShoutBox
  Patronat
  Reklama
  Konnichiwa.pl Hayate Gintama.pl Ningyo Batsu Game PL Detektyw Conan Kurs Manga i Anime
  Facebook