Wszystkie cytaty (najnowsze)

  Decim: Szanuję tych, którzy żyli pełnią życia.
  Nagisa Kaworu: Człowiek to bardzo dziwna istota. Aż nazbyt interesuje się tym, co nie jest nim samym. Dla kogoś się wścieka, dla kogoś wpada w panikę, przejmuje się, wpada w obsesję.
  Rio: Zapamiętaj, że zawsze będziemy pod jednym niebem.
  Narrator: Wyłonił się z rozszczepionych końców społeczeństwa, by stanąć na straży pokoju i wolności włosów na całym świecie; oto on – Bo-Bo Bo. Największy bohater, jakiego kiedykolwiek znały włosy – no, może trochę przesadziłem – macie rację, wcale nie jest bohaterem!
  Bo-Bo Bo: Ale ja wyglądam jak bohater!
  Beauty: Wcale nie wyglądasz na bohatera!
  Narrator: Los splótł losy Bo-Bo Bo i Beauty, by odtąd wspólnie przedzierali się przez gąszcz włosów, natomiast Korniszon został wykreślony ze scenariusza. Biedak aż pozieleniał ze złości!
  Korniszon: Muszę sobie poszukać lepszego agenta!
  Alphonse: To cena, jaką musiała zapłacić za nowe życie! Jak w alchemii!
  Edward: Poród to nie alchemia!
  Kiba: Ani śmierć, ani zostanie zabitym nie jest niczym nienaturalnym. A życie bez celu - owszem.
  Trzeci Hokage: Tam, gdzie Konoha tańczy, ogień płonie. Cień ognia zaiskrzy się przez wioskę... i wtedy liście urosną raz jeszcze.
  Do Naruto podczas pogrzebu Trzeciego Hokage.
  Iruka: Kiedy jedna osoba umiera... ona znika... wraz ze swoją przeszłością, aktualnym stylem życia i swoją przyszłością. Wiele ludzi ginie podczas misji i wojen. Łatwo umierają i zadziwiająco różnymi drogami. Hayate był jednym z nich. Ci, co umarli, mieli cele i marzenia. Ale każdy ma coś ważnego tak jak oni. Rodzice, rodzeństwo, przyjaciele, ukochani... Ludzie, którzy są ważni dla ciebie, ufają i pomagają sobie nawzajem. Więź pomiędzy ważnymi osobami dla ciebie istnieje od urodzenia. To jest wyjątek. Ta więź do ciebie była na początku cienka, ale stała się silniejsza. Ponieważ to jest ważne...
  Athena: Człowiek za wszelką cenę dąży do własnej zguby... A jednak jego duch zawsze odciągnie go od krawędzi.
  Podczas rozmowy z Togusą.
  Kusanagi Motoko: Możemy doskonale znać wszelkie zasady walki, ale jeśli wszystkie części systemu reagują tak samo, to system ma poważną wadę. To prawda i dla grupy, i dla jednostki. Nadmierna specjalizacja prowadzi do śmierci.
  Akimichi Chōji: Zawsze się z nas śmiano, że ja jestem gruby, a Naruto jest głupi, ale pozory mogą mylić. Czekaj na mnie, bystrzaku! Chudzinka nadchodzi!
  Shukaku: Sen jest lepszy od ludzi.
  Życie i śmierć przybywają i odchodzą. Tak jest z marionetką na scenie. Kiedy nić zostanie zerwana, marionetka upada.
  Iba: Takie prawo natury, że alkohol się kończy.
  Kagura: Nawet jeśli Shinsengumi już nie istnieje, to osoby, które uratowaliście, nadal tu są, prawda? Nie zmieni się też to, że tamtego dnia ochroniłeś dwie dziewczyny. Nie martw się. Nawet jeśli nie macie na sobie mundurów, wiemy, że jesteście naszą policją.
  Rzeczą, która może wyleczyć ranę w sercu, jest... miłość. Miłość jest duchem poświecenia siebie za kogoś ważnego i bliskiego tobie, jest to wyrażane przez troskę i obronę tej osoby.
  Sagara Sōsuke: Moi przyjaciele twierdzą, że dziewczyna, która chciałaby ze mną być, nie istnieje nawet w głębi tundry.
  C.C.: Powinieneś trzymać się z dala od tych, których nie chcesz utracić.
  Uczucie miłości to tylko reakcje chemiczne w naszym organizmie.
  Hidan: Mógłbyś mi czasem powiedzieć miłe słowo
  Kakuzu: Zamknij dupę i idź.
  Ulquiorra Cifer: Jeśli coś takiego jak szczęście istnieje na tym świecie, powinno być podobne do nieogarniętej nicości. Nicość to nie mieć i nie móc nic stracić. Jeśli to nie jest szczęściem, to co nim jest?
  Uzumaki Naruto: Jeśli się poddasz, twoje marzenia i wszystko, co zrobiłeś, skończy się tutaj!
  Pain: Pytasz dlaczego? Rzeczy zawsze dzieją się bez ostrzeżenia. Dopiero wtedy wszystko nabiera sensu.
  Nie mów tak! Nigdy nie mów takich rzeczy! Słowa mogą ranić. Nigdy nie cofniesz raz wypowiedzianych słów. Nawet jeśli ich żałujesz, nie można już tego odkręcić...
  Ushijima Wakatoshi: Oikawa jest rozgrywającym, który wyciąga maksimum potencjału z każdego zespołu, w którym jest. Jeżeli maksymalny potencjał zespołu jest niski, to wyniesie niewiele. Jednak jeżeli jest wysoki, to on sprawi, że będzie jeszcze wyższy. To jego talent.
  Ushijima Wakatoshi: Ta szkoła nie potrzebuje rozgrywającego, który nie potrafi poświęcić siebie mi, asowi.
  Ushijima Wakatoshi: Bez względu na to, jak zdolni możecie być, zobaczycie, że nigdy nie osłabniemy.
  Bokuto Kōtarō: Nie ma znaczenia, co przyniesie przyszłość albo czy wygramy następny mecz. Radość, jaką sprawia pokonanie przeciwnika, oraz świadomość, że dałeś z siebie 120%, jest bezcenna.
  Bokuto Kōtarō: Nie pojmuję jedynie, dlaczego nazywasz to "tylko klubem", ale najwidoczniej tak czujesz. Jeśli jednak doświadczysz kiedyś takiego momentu, będzie to chwila, w której oddasz siatkówce całe swoje serce.
  Lev Haiba: Asem jest ten, który zdobywa największą liczbę punktów. To jest takie proste.
  O Hinacie.
  Kozume Kenma: Shōyō ma zawsze coś nowego w swoim rękawie.
  O swojej drużynie.
  Kuroo Tetsurō: Jesteśmy krwią organizmu. Przepływamy płynnie i cyrkulujemy tlen, więc "mózg" funkcjonuje normalnie.
  Iwaizumi Hajime: Teraz jesteśmy kwita. Niezależnie od sposobu, jakim go zdobędziemy, punkt jest punktem.
  Do Oikawy.
  Iwaizumi Hajime: Myślisz, że możesz walczyć sam?! Chyba sobie żartujesz, durniu! Jeśli będziesz tak dalej uważał, to walnę cię! Nie ma nikogo, kto mógłby pokonać Ushiwakę sam na sam! A na boisku jest przecież sześciu zawodników! Nawet jeśli tamci mają jakiegoś genialnego Ushiwakakę, to z szóstką silnych staniesz się przecież jeszcze silniejszy, idioto!
  Iwaizumi Hajime: Ktoś, kto nie potrafi zobaczyć przeciwnika stojącego tuż przed sobą, nie będzie w stanie pokonać przeciwnika znajdującego się jeszcze dalej!
  Oikawa Tōru: Nasze wszystkie treningi, całe doświadczenie i strategie zostały zmiażdżone przez brutalną siłę. Cóż, chyba taka właśnie jest droga do zwycięstwa. Ten, kto pozwoli piłce spaść, przegrywa. I tyle.
  Oikawa Tōru: Może szansa, żeby twój talent rozkwitł, nadarzy się właśnie dzisiaj. A może jutro albo pojutrze, albo w przyszłym roku. Albo nawet jak będziesz miał trzydziestkę na karku. Nie wiem, jak to będzie, jeśli chodzi o ciało. Ale jeśli wmówisz sobie, że nie masz talentu, to na pewno nigdy nie będziesz go miał.
  Słowa kierowane do Ushijimy.
  Oikawa Tōru: Zmiażdżę cię dzisiaj. Więc lepiej się przygotuj, Ushikawa-chan.
  Oikawa Tōru: Wierzę w was wszystkich!
  O Shōyō Hinacie.
  Oikawa Tōru: Gdy "on" pojawia się na boisku, niski i niewykwalifikowany, nie mogę nic na to poradzić, ale jestem niespokojny. Mała bestia, której frustracja buduje się w trakcie rozgrzewki.
  Yamaguchi Tadashi: Pokaż im, że ty też potrafisz walczyć!
  Yamaguchi Tadashi: Linia... Poza tą linią jest zupełnie inny świat.
  Do Tsukishimy.
  Yamaguchi Tadashi: Motywacja? Potrzebujesz czegoś więcej niż własna duma?
  Do Ikejiriego.
  Sawamura Daichi: Nigdy nie wygramy, jeśli nie uwierzymy, że możemy.
  Tsukishima Kei: Dlaczego wszyscy wkładacie w to tyle wysiłku? Cała ta ciężka praca tylko sprawi, że później będziecie cierpieć.
  Sugawara Kōshi: Punkty, które zdobywamy, gdy to ja jestem na boisku, i punkty, które zdobywamy, kiedy ty na nim stoisz... Wszystkie one należą do Karasuno.
  Sugawara Kōshi: Teraz, kiedy stoję na boisku, przeciwnicy są ogromni, a zagrywki wymierzone prosto we mnie. Tak szczerze, to mnie to przeraża. Kiedyś dałbym się przygnieść temu uczuciu, ale teraz mam za plecami ciebie. Więc czuję się naprawdę pewnie.
  Sugawara Kōshi: Nie gram w siatkówkę dla zaszczytów.
  Sugawara Kōshi: Każdy zawodnik czuje się tak samo dumny z faktu, że mógł wejść na boisko. Nieważne, czy jesteś geniuszem, czy tylko zwykłym graczem.
  Do Asahiego.
  Nishinoya Yū: Jeszcze raz zawołaj o wystawę! Asie!!!
  Copyright © 2010-2018 Anime PhrasesEnglish version
  Anime Phrases
  Moje menu
  Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
  ShoutBox
  Patronat
  Reklama
  Konnichiwa.pl Hayate Gintama.pl Will Breakers Ningyo Batsu Game PL Detektyw Conan Kurs Manga i Anime
  Facebook