Cytaty dodane przez: yuji

  • Cytaty dodane przez: yuji
Ostatnie słowa Akari są treścią końca wiadomości e-mail do Ai-chan, w której streszcza to, co wydarzyło się w odcinku. W całym odcinku wiele razu używała słowa "wspaniałe".
Akari Mizunashi: Ai-chan, nie wiem dlaczego, ale moje serce nagle się zapełniło. Wszystko było takie wspaniałe.
Ai: Akari-san, użyłaś słowa "wspaniały" 34 razy w tym e-mailu. Tam musiało być naprawdę wspaniale, co?
Akari Mizunashi: Kiedy byłam dzieckiem, wierzyłam w Nibylandię (wyspa Piotrusia Pana). Jednak gdy dorosłam, wiedziałam, że to tylko fantazja. Zastanawiam się, kiedy zaczęłam myśleć o tym jak o bajce. Nie pamiętam. Ludzie zapominają wiele rzeczy, prawda? Troszkę to smutne.
Alicia Florence: Mnie się wydaje, że to nie jest złe. Mimo że niektóre wspomnienia są zapominane, to tak naprawdę nie odrzucasz ich, prawda? Nie możesz odrzucić tego, co jest dla ciebie ważne. Te wspomnienia trzymasz głęboko w szufladzie swojego serca.
Akari Mizunashi: Rozumiem... Więc tak to jest. To, co zapomniałam dawno temu, wciąż we mnie śpi.
Alicia Florence: I z małą pomocą znów może się ujawnić i stać wesołymi, nieśmiałymi, bądź wspaniałymi uczuciami.
Alicia Florence: Potrzeba sporo wysiłku, aby pokochać cechy, których nie lubisz. Ale jeśli ci się to uda, ten, kogo kochasz, stanie się dla ciebie bardzo drogą osobą.
Shion: Marzeniom najczęściej towarzyszy niepokój i niepewność.
Miki: "Nie potrafię tego" lub "nie jestem w tym dobra"... lubisz siebie, mówiąc takie rzeczy? Jeśli będziesz tak postępować, twoje prawdziwe zdolności mogą naprawdę zniknąć.
Amakawa Tsukasa: Zdradzę ci sekret każdej dobrej powieści. Na początku Kopciuszek i Śnieżka coś utraciły. Ale na ostatniej stronie żyją długo i szczęśliwie u boku swego księcia, prawda? Jeśli księżniczka ma wszystko od początku, historia nie jest w stanie się rozpocząć. Tylko ludzie, którzy coś utracili, są w stanie stać się głównymi postaciami.
Izumi Curtis: Nie mogę odtworzyć życia Chico, ale możesz stworzyć dla niej grób, prawda? Jeśli żyjesz, kiedyś twoje życie dobiegnie końca. Ciało powróci do ziemi. Wyrośnie na niej trawa i kwiaty. Dusza użyźni serca i będzie istnieć w sercach innych. Wszystko na tym świecie płynie i krąży. Ludzkie życia też.
Gilgamesz (Archer): Rób, jak uważasz. To jest właśnie rozrywka. Rozrywka prowadzi do uciechy. A uciecha do szczęścia.
Aleksander Wielki (Rider): Król powinien prowadzić najwspanialsze życie, by móc zainspirować swoich poddanych! [...] Królowi zazdroszczą wszyscy bohaterowie. Lecz to król prowadzi ich do boju! Król nigdy nie będzie sam. Jego wola zjednoczy wszystkich!
Aleksander Wielki (Rider): Król. Musi być chciwy jak nikt inny. Musi się śmiać najgłośniej, gniewać najstraszniej. Musi być ucieleśnieniem zła, jak i dobra. Dlatego wszyscy mu zazdroszczą i go kochają. Dlatego jego królewska postawa inspiruje poddanych.
Aleksander Wielki (Rider): Zwyciężyć, lecz nie zniszczyć. Okiełznać, lecz nie poniżyć. To prawdziwy podbój!
Nagisa Kaworu: Ludzie zawsze czują ból w swym sercu. Serce łatwo jest zranić, dlatego życie jest bolesne.
Nagisa Kaworu: Za wszelką cenę unikasz kontaktu. Boisz się współistnieć z ludźmi? Ignorując innych, nigdy nie będziesz zdradzony ani zraniony, ale również nie wyzbędziesz się smutku. Nikt nie może wymazać smutku na zawsze. Każdy jest samotny. Ale ludzie mogą o nim zapomnieć i dzięki temu mogą żyć.
Ikari Gendō: Ludzie żyją, zapominając o przeszłości, ale są rzeczy, o których trzeba pamiętać.
Katsuragi Misato: Cuda mają wartość tylko wtedy, gdy sami je tworzymy.
  • Znalezionych cytatów: 15
Copyright © 2010-2018 Anime PhrasesEnglish version
Anime Phrases
Moje menu
Aby dodawać nowe cytaty, oceniać i komentować, załóż konto w serwisie.
ShoutBox
Patronat
Reklama
Konnichiwa.pl Hayate Gintama.pl Ningyo Batsu Game PL Detektyw Conan Kurs Manga i Anime
Facebook